ŠOK ve Varech: Útok na Ebena! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

ŠOK ve Varech: Útok na Ebena!

Tohle pořadatelé karlovarského festivalu už dlouho nezažili! Hlavní hvězda filmového svátku Uma Thurman (47) byla jako umanutá. Američanka rušila a zakazovala, co mohla, a ještě kladla tvrdé podmínky moderátorovi Marku Ebenovi (59).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
09. 07. 2017 15:14

Já mám Ebena rád. Valem stárne a strejcovatí. Tím je mi sympatický. Stává se z něj křupan jako z každého jiného.

DutchSchulz
06. 07. 2017 11:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
06. 07. 2017 14:55

dutch
no nevím...Uma díky těm sponzorům ve Varech jedla , pila nocovala a dělala se v Českou známou .Sponzor za to něco chtěl.Uma to odmítla.Dle mého , pak sem jezdit vůbec nemusela. Je to dycky něco za něco.

DutchSchulz
06. 07. 2017 18:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
07. 07. 2017 01:32

dutch
zdravím taky
.Uma má bůhvíjaký smlouvy s bůhvíjakými sponzory v USA a ty musí poslouchat, ty naše by měla respektovat. Nevíme ale, jak to je.
Haha ! Uma + Dášenka životní kamarádky ?
Jak? Jedině přes znakovou řeč a klínový písmo . Dáša totiž dá jen češtinu a ruštinu stylem plavála rybája velikája a Uma jinak než English nezná.

-bello-
06. 07. 2017 01:47

Neviděla jsem to, nezajímá mě to.Rozčiluje mě blbost a jí je tam 1x do roka úroda! Umělcké holubí letky se slétají a testují svou soudržnost pro Staromák .Za sponzorské (velké ) prachy si nacvičují svou politickou spartakiádu. Baťůškáři jdou jak ovce s každým, kdo je proti všem a všemu a nestydí se žádat nocleh zdarma ráno s hemenexem a školy zadarmo.
Tyhle festivaly dnešní doby se mi jeví jako šunt. Kdo byl v LA ví, jak to chodí před vchodem i za rohem..Honoraci a noblesu vidět málo, vidíš jen plast, Thymolin, maso a rozparky.
Tohle všechno v Česku svědomitě a už dlouhá léta obstarávají levný holky Vereška a Čvančarová.
Když na festivalu nemočí Hrdlička, neblije ožralá Agáta a neloví tam Koktu Štiková , chcíp tam pes.A tohle nezachrání ani Uma Thurmanová i kdyby vyváděla sebevíc.
Eben je v Česku VIP ( ať si kdo chce říká opak ) a nedělá nic jiného, než nasmlouvanou povinnost. Nevím, co řekl o prezidentovi ( kterého já už nechci ! ) , ale to si měl odpustit! Ale jak říkám, trénují si nástup na podzim

mord
06. 07. 2017 10:30

Neviděla, nezajímá tě to šmudlo ale zase o tom žvaníš bellmeku. Vždyť ty jsi přece koncetrace blbosti zakomplexovaná nula, která hodnotí a soudí lidi, kteří ji mají totalně u zádele a která za sebou zanechá vždycky jenom smrad a nic víc

DutchSchulz
05. 07. 2017 11:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
05. 07. 2017 11:22

Erben je celkem dobrý moderátor v tom našem českém rybníčku si užívá slávy a popularity....ale musí si uvědomit, že hvězdy světového kalibru se z něj na zadek neposadí a mají tzv. své manýry....

sukin.se.vraci
05. 07. 2017 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
04. 07. 2017 16:03

Uma je nafrněná, ale proč ne? Když mě Čecháčkové lezou do zadku, aby měly aspoň nějakou hvězdu, tak si nebudu brát servítky. Ebenovi to přeju. V lezení do zadku je to přeborník. Ale musí to být jeho člověk.

defakto
04. 07. 2017 14:10

... no Uma mu prostě s.e.r.e na jeho Plovárnu , kašle na jeho pověst svatouška a vůbec celý festival si přispůsobila k obrazu svému !
Proboha ona kladla tvrdé podmínky Válečkovi když všichni ostatní mu lezou do zadku ? Ta se snad zbláznila !
No hlavně že dostala dobře zaplacené a ted už nakupuje někde v Paříži nebo snad v Miláně ?

-bello-
06. 07. 2017 01:52

defakto
ona si přizpůsobila festival k obrazu svému ?!!!!
Tady dostala zaplaceno jak královna a měla za to něco odvést.
Tak akorát na přes držku je celá Thurmanovic Uma! To mohla zůstat sedět doma !

nika70
04. 07. 2017 13:32

Prostě Čechy pohrdá... Jsme pro takové plebs z východní Evropy

vigela
04. 07. 2017 12:35

Jaký útok? Já myslela, že mu někdo nabančil.

aveneta
04. 07. 2017 10:36

No Eben holt jiných názorů....chápu, že takovou "hvězdu" nezajímájí názory na prezidenta naší republiky, ta má jiné starosti ve své branži atd.

jity
04. 07. 2017 11:15

Ty jiné názory mu nikdo nebere, ale měl by si uvědomit, že ne každý je na ně zvědavý. Ne všude se ty jeho názory hodí.

jity
04. 07. 2017 08:54

Tak Eben při zahájení si rýpl do prezidenta a to holt nějakou Umu nezajímá. Oni mají doma svých starostí s Trumpem dost.

eisenbieger
04. 07. 2017 08:26

Uma videla ze to je festival o chlastu a fuckingu jak rekla britskejm novinarum , letni kino jen z 45% plny a to se nemelo stat pac ji rikali ze bude plno ...sama lez v tech varech.

robin5
04. 07. 2017 08:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.