Agáta otevřeně: Kašlu na to! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Agáta otevřeně: Kašlu na to!

Agáta Prachařová utěšeně kyne, těší se na svou holčičku, kterou má přivést na svět už za nedlouho a netají se tím, že navštěvuje psychologa. Konzultace s odborníkem považuje za své nejlepší rozhodnutí. K čemu tedy těhotná modelka, která byla podezřelá nevěry, dospěla?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
06. 06. 2017 11:07

Věřím.Ona se vůbec za nic nestydí, ani za to její promiskuitní chování.Prachaře obdivuji, já bych to nedokázal živit v budoucnu kukačku.

marlen5
06. 06. 2017 07:08

Ubožačka Agáta už neví, jak by zaujala...je pravda, že naprosté většině lidí je naprosto ukradená. Má v životě prostě smůlu - být tak strašně ošklivá a navrch ještě hloupá (velmi citlivě řečeno), s tím se člověk prostě jen tak nevyrovná...

amplituda
05. 06. 2017 14:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
05. 06. 2017 14:03

U téhle familie už nic nepřekvapí. Dnes zase moudra Žilkové na Blesku, Agáta v Aha, ještě čekám, odkud se vynoří Vincent . Kdyby byla Agáta tak inteligentní, tak nebude dávat rozhovory a vše si v klidu odžije v soukromí. Jasně, že psycholog není problém a někdy to skutečně pomůže, ale v první řadě si musí člověk pomoci sám .

ivoadler
05. 06. 2017 14:01

Agáto, máš recht. Když tě má kdo živit, tak s er na všechno a užívej si.

amej
05. 06. 2017 13:52

Ony si ty naše celebrity a pseudocelebrity totiž myslí, že jim lidé všechno baští. Ale je to podobné jako s politiky: dělají ze sebe blbce a všichni to ví, akorát to moc neřeší, protože raději žijí svoje normální a mnohdy zajímavější životy.

-bello-
05. 06. 2017 12:47

Prachařová :
" Co já budu chodit někam do společnosti a tam něco vytvářet."
------------
Já se ptám (a třeba mi odpoví) co přesně myslí slovem vytvářet! Dle mého totiž kromě ostudy ve společnosti "nevytvářela " vůbec nic!
A o focení mimochodem nemá ani páru, ze školy byla vyhozena hned v prváku a to, že si napsala, že má 2x Bc. z jiné ( mimopražské ) školy mě zaujalo.Jako absolb´ventku jsem ji tam nenašla. Jak to, že ty 2 štěkny ze Suchdola tu událost do médií nedaly?- jakože místo prodávání čepic a vymetání barů Špagáta pilně dojíždí na hodiny mimo Prahu aspoň jednou v tejdnu , odevzdává práce a pecka, že si odmakala 2 x tak různě bakaláře by národ jistě pobavila.
Prachař je ještě větší blb, než jsem myslela a stará Žíla by se měla zamyslet. Přece 5 !!! dětí ( nebo 8? nebo 10 ? , kdo se v tom má vyznat ) vychovala, tak to by bylo, aby dcerunce neporadila jak na to!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.