Nemravná Heidi otevřeně o erotických hračkách: Kreativitě se meze nekladou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nemravná Heidi otevřeně o erotických hračkách: Kreativitě se meze nekladou!

Heidi Janků dostala otázku přímo na tělo. V jejím okénku Intimně s Heidi se jí Jan z Písku zeptala, zda používá nějaké erotické pomůcky. Odpověď oblíbené zpěvačky je vskutku pikantní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
14. 05. 2017 11:00

Už jsem se bála , že Heidi přidá pikantnosti s pomůckami z jejich ložnice . V TV se na ni nedívám, nemusím ji, po chvíli jsem přepnula, naprosto nezajímavé. Nechápu, proč po odchodu Věry Špinarové téměř pokaždé zdůrazňovala, jaká to byla její kamarádka. To, že společně plánovaly koncerty byl podle mne jen marketingový tah, protože zjistila nejspíše s manželem, jak úspěšné byly koncerty s Petrou Janů. Zapomněla na jedno, že lidé by šli hlavně na Věru Špinarovou a ne na Heidi.

havran2
13. 05. 2017 14:53

Musí mít doma náhradu za toho starého cypa ! ! !

ivoadler
13. 05. 2017 14:09

Když už je manžel k ho vnu a ženská je furt chtivá, tak se šudlátko vyplatí. Že je Heidi pořád chtivá, tomu věřím. Čeho srdce plno, tím ústa přetékají. V tom svém pořadu je až oplzlá.

eisenbieger
13. 05. 2017 16:17

lizavej pejsek se nekterym taky libi

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.