Tři roky po smrti Bartošové (†48): Zpověď maminky Svatavy! Můj život po Ivetce... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Tři roky po smrti Bartošové (†48): Zpověď maminky Svatavy! Můj život po Ivetce...

Čas kruté rány osudu alespoň trochu zhojil, přesto je téma smrti Ivety Bartošové (†48) pro její maminku Svatavu (78) stále velmi bolavé. Ale nyní se alespoň dokáže na dceru podívat v televizi a poslechnout si její cedéčko. Dříve to nedokázala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
30. 04. 2017 00:21

Matka, která prožila něco tak strašnýho by bulvár poslala do háje Nechápu , jak mohl Artur , máma Ivety , její ségra a brácha nepřijít na pohřeb.Při takové tragédii byl Rychta nicotný problém, dohodnout se měli.Fakt vtipný je, že mu nemohli přijít na jméno , ale v rakvi ji tam s ním klidně nechali samotnou i ty poslední vteřiny tady .
Její kolegové ze šoubýzu pohřeb bojkotovali kolegiálně taky , ale ti nejspíš nepobrali, že pohřeb Ivety byl eticky a společensky něco jinýho, než jejich houfná a častá srocení na Staromáku, kde bojkotují rádi a úplně všechno .
Iveta byla alkoholička a tohle " umělci " moc dobře znají. A věděli taky, že Rychta vyženil trosku a víc pro ni dělat ,když ona nechtěla nemohl !
A najednou za všechno může Rychta. A ten byl jediný, který od ní nestihnul utéct.To, že je to magor, o tom žádná, protože jen magor si vezme alkoholika!
Ivety je mi líto a i její mámy.

kristinn
30. 04. 2017 01:08

kristinn
29. 04. 2017 16:57

nechápem celú ich rodinu, ani Artura! Jednoznačne na pohreb mali ísť! Nešlo o Rychtářa, bola to posledná pocta Ivete! Nepozerám napravo, naľavo, som tam ja a moje dieťa, ja a moja mama! Možno keby sa bola mohla Iveta oprieť o svoju rodinu, keby ju boli podržali, že to mohlo dopadnúť inak. Nemôžem si pomôcť, ale nech p. Svatava položí zopár otázok svojmu svedomiu o vzťahu voči Ivete a pravdivo si na ne odpovie. Myslím, že aj jej manžel sa pokúsil o sebevraždu. A podľa toho, čo som čítala, mala Iveta oveľa lepší vzťah s otcom. Viem, že jej bolo ťažko, ak čítala, alebo vedela o Ivetiných excesoch, rada by som však vedela, koľkokrát jej bola na pomoci, keď zostala sama s Arturom, keď sa trápila s domom, atď...Sú matky, ktoré žiarlia na úspechy dcér a -nemôžem si pomôcť, táto pani mi takou javí...Viem, že každý máme svoj život, ale mamy obyčajne chránia svoje deti aj v dospelosti. Iveta bola baran, išla za svojím cieľom, veľa dokázala, to sa nedá uprieť. Ale po citovej stránke strádala a to bolo jej celé nešťastie. Bez ozajstnej lásky mnohí nedokážeme žiť...

nazca
29. 04. 2017 18:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
29. 04. 2017 18:45

nazca,
sem-tam bulvár prebehnem, ale toto, čo píšeš, som nečítala...Mám za to, že mama nebola veľmi v styku s dcérou, zato pri otcovi, ktorý zomieral, bola Iveta dlho...

zamlzena
29. 04. 2017 15:38

Kvůli Artíko vi se měli shodnout na pohřbu a jít na něj všichni.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.