Prachař opustil těhotnou Agátu: Žádá o rozvod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Prachař opustil těhotnou Agátu: Žádá o rozvod!

Zdá se, že po téměř čtyřech letech definitivně končí manželství Agáty Prachařové (31) a jejího manžela Jakuba Prachaře (33), který rodinu opustil. Žádost o rozvod přichází ve chvíli, kdy je modelka ve čtvrtém měsíci rizikového těhotenství.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

adeso
20. 03. 2017 11:48

agáta je ukázkou toho, co si všechno můžou kurv--.-čyy dovolit a chlapi jim to donekonečna žerou. Většinou chlapi utečou, ale někdo zabije sám sebe a někdo zabije kur---v-u

-bello-
20. 03. 2017 11:26

Já myslím, že nevěra až tak důvodem k odchodu není, já myslím, že omezenost Agáty je brzdou vztahu a taky uštěkaná Žilková.Zamilovaný nevidí neslyší, ale teď bych řekla, že pokud není Prachař úplnej blbec konečně vidí , do jak problematické rodiny se to připletl. A co se týče jeho manželství - umí si někdo představit celovečerní hovory na téma jaká barva laku na nehty je trendy?Víc toho Agáta z mozku nevyplodí.
Je typické , že stará Žilková zas bije kolem sebe a zas nehledá chyby v její rodině.Záměrně říkám, j e j í ! rodině, protože Stropnicky tam byl dosazen jen jako trubec za účelem oplodnění této velitelky a matky pluku
A Batulková fakt, ale fakt za její Agátu nemůže, i když Prachař je taky vůl na entou , když dělá děti jen pro /na usmířenou.

mord
20. 03. 2017 12:40

Moc ti to zvani hloupa smudlo co si myslíš ty nulo je nepodstatne mazej vytirat uklízečko

6010
20. 03. 2017 09:42

Ostudná rodina.Dovede si někdo Žilkovou představit jako první dámu?Já tedy né. To by bylo něco .

ho.no
20. 03. 2017 17:11

Mně Žilková vždycky připadala jako šmud.la uklízečka,nic na ni není..A chudák Stropnický neuspěje na postu prezidenta jen kvůli ní..

dzery1
20. 03. 2017 08:46

Že by chlapec dostal rozum?

anezat
20. 03. 2017 09:20

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.