Během pár dní už dvě mrtvá zvířata: Máju (†14 měsíců) zabil prudký jed! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Během pár dní už dvě mrtvá zvířata: Máju (†14 měsíců) zabil prudký jed!

Majitelé psů v Nymburce mají strach! Místním sídlištěm obchází podle všeho neznámý travič a likviduje jejich miláčky. „Dva psi jsou mrtví a možná nebudou poslední. Dejte si pozor!“ varuje místní pejskaře Radek Maška (33). On sám přišel o fenku border kolie Máju (†14 měsíců).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejpockej
01. 03. 2017 05:07

skoda takovyho krasnyho pejska. Maja byla nadherna. A na vsechny magory co nenavidi psi a lidi taky dojde. Kazdymu se vsechno v zivote vrati i s urokama.

elzbet1
21. 01. 2017 17:06

Jsem pejskař a je mi těch miláčků nesmírně líto. Ty nemístné poznámky mně vždy vytočí, já chodím už i do divadla s pytlíkama v kapse. a pokud potkám "nezodpovědného pejskaře,nabídnu pytlík a podruhé si to dotyčný rozmyslí nadílku nesebrat.Člověk je navíc to nejubožejší stvoření naa planetě,nezaslouží si tady existovat.

dandova
18. 01. 2017 08:26

Ach jo, tohle přece není řešení konfilktů s pejskaři. A to jsem naštvaná, protože i v centru pobíhají volně kolem páníčka a chodců.

dandova
18. 01. 2017 09:15

Pobíhají samozřejmě psi. Pejskaři se plouží a dělají, že nic nevidí.

hejpockej
01. 03. 2017 05:11

a kolik toho zasvini clovek, kolik za zivota na***, spotrebuje toaletniho papiru a vody na splachovani. Nektery lidi tu jenom smrdi, serou, zerou, nemakaji, tahaji podporu ze statu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.