Arnošt Lustig zemřel, prohrál boj s rakovinou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Arnošt Lustig zemřel, prohrál boj s rakovinou

V sobotu nad ránem ve věku nedožitých pětaosmdesáti let zemřel spisovatel Arnošt Lustig. Informovala o tom Markéta Mališová z Nakladatelství Franze Kafky. Lustig bojoval pět let se zákeřnou nemocí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
26. 02. 2011 20:22

jak v Praze ? Kamarádi , děvčata , jahodové knedlíky v Pařížské ulici, sem tam si odletěl převzít nějakou cenu na druhý konec světa , Lustig věděl , že není nad život českého důchodce !!!

stafaann
26. 02. 2011 15:28

על המוצא שלך היא הוכחה על ידי שוטה ההתחברות שלך

lunatic
26. 02. 2011 19:14

Přečetl i pochopil.
Děkuji

lunatic
27. 02. 2011 02:29

האָבןאַכייַןטאָג האר ט

lunatic
26. 02. 2011 14:42

Pane,
patrně ze žalu ztrácíte jaksi smysl pro vnímání reality??
Jsem taktéž Žid,jako byl pan Lustig a v životě jsem již mnohé prožil;to slaboduché tykání Vám,ctěný pane odpouštím.
Nerozumím vašemu odkazu na VV - co ti mají společného se skonem Vaší modly-chcete-li,zaplat'te ony léčebné výlohy a neukájejte se zde slovně.
Děkuji

stafaann
26. 02. 2011 11:37

Nedokážu popsat co cítím, nepoznal jsem nikoho obdobného, odešel nejen výjímečný a krásný, ale především slušný Člověk, Pane Lustigu děkuji že jste "byl"?, NE JSTE tady stále,tato slova jsou pro mne více než zákon..... MUSÍME SI POMÁHAT..... NEZAPOMENU !!!!!! DĚKUJI VÁM
PS: Věci veřejné teď máte šanci...... Jak se zachováte ????

lunatic
26. 02. 2011 11:27

Je ale přinejmenším zajímavé,že pan Lustig se odhodlal zesnout zde a nikoliv v U.S.A. , kde se za zdravotní péči musí tvrdě platit./žil jsem i tam=tzn.vím o co "běží"
Pan W.matuška se zde nechal taktéž operovat na náklady všech,kteří přispívají do zdravotního systému ČR.
Inu- "Dobří holubi se vracejí" ...ačkoliv,nechci zpochybňovat POSVÁTNOST smrti.
Děkuji

stafaann
26. 02. 2011 11:35

Ze se nestydis. Znal jsi toho Člověka, že si dovolíš mlet takovéhle zhovadilosti !!! Věřím, že Ti to dojde a omluvíš se. St.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.