Rozčilený Ringo Čech: Nová Dívčí válka? To je podvod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Rozčilený Ringo Čech: Nová Dívčí válka? To je podvod!

Autor oblíbené hry Dívčí válka František Ringo Čech (67) zuří! Ze židle ho zvedlo její nové nastudování.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
23. 01. 2011 10:17

bohatý podnikatel divil, ani kolo bych si neopřela o Františka Čecha, který používá ještě jméno "Ringo", které patří výsostnému hudebníkovi, na rozdíl od něho. Pro mne je to starý blábola a matlal. Není vůbec podstatné, že jeho obrazy už jsou někde ve sbírce po světě. Jsou lidé, kteří se i tím, co mají doma touží lišit od jiných. Mít ve sbírce Zrzavého, Kupku, Slavíčka, Radu a jiné, to je čest , ale Čecha, tak to rozhodně ne . A vážený podnikateli, sličná, možná jsem, ale ta další část tvé představy, v žádném případě. Ale možná ty něco z odříkaného krajíce vyznáváš, tomu bych věřila, protože normální rozhodně nejsi!!!!!!!

panikekulova
23. 01. 2011 08:02

blázen.Vypadá jak houmelesák a svými názory opravdu připomíná blázna.

illis
22. 01. 2011 13:10

jeho názory, ta jistota, že Karel Svoboda nespáchal sebevraždu, zapomíná na jedno, to by mu vysvětlil odborník, že člověk prochází určitými situacemi, kdy na nějaké rozumné uvažování nezbývá čas, je to zkratová situace, která i z normálního člověka udělá něco jen těžko představitelného. Fakt je směšný, nejen svým zevnějškem. Sám se pavažuje za umělce, ale u mne je ten poslední koho bych obdivovala. To, že díky sexuálním hrátkám získá u něj herečka roli, tak z toho je mi špatně, jen si to představím. Psal možná relativně dobré texty, ale já člověka posuzuji celkově a tady prostě neobstál. Hlavně ty jeho primitivní názory. Ještě, že to není můj táta, musela bych se stydět.

bohatypodnikatel
23. 01. 2011 03:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

panikekulova
23. 01. 2011 08:03

Ale fůůůjjjjj

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.