Dara Rolins po návratu z USA: První upřímný úsměv! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dara Rolins po návratu z USA: První upřímný úsměv!

První dny po návratu z USA, kde byla přes dva měsíce, trávila Dara Rolins (38) praním a vybalováním kufrů!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
22. 01. 2011 15:24

Tolerance asi někdy nemístná. Už by neměla zpívat.....možná, kdyby byla operní pěvkyně, ale její písničky jsou rozjívené a nevhodné. Jak může divák uvěřit, ,že život je tak bezstarostný a šťastný,jak Dara v písničkách demon­stru­je..­.povrc­hní přístuop ik životu, nezodpovědnsot, i toí by chtěl precedens, neuj ti žháři zž Vítkova.....

solemija
22. 01. 2011 11:23

Je to pěkná fraška, cestuje si do Ameriky, hlavně to musí oznámit všem novinám, jak jede svůj smutek po nehodě si léčit do ciziny. Kam si má jet léčit smutek rodina pána, kterého zabila? Jezdí jako blázen, 180 km, to je rychlost moje, jak sama říká. Při nehodě jela jako blázen, najala si právníky, ať to za ní vyřeší. Kdyby se to stalo jí, nebo její rodině, hned by se to řešilo jinak.

illis
22. 01. 2011 10:53

šťastný úsměv její dcery, u oceánu se jí líbí. Naše dcery u oceánu zatím nebyly, ale rozhodně byly šťastné u českých rybníků a slovenských jezer. K moři jsme je také vzaly, ale nemyslím si, že by překypovaly štěstím, protože další léto chtěly na Slovensko. U Dariny je to spíše možnost nakupování v USA, sama přiznala, kolik vezla zpátky kufrů a jestliže platila 700 dolarů za nadváhu, tak těch hadříků muselo být požehnaně. Ona žije v úplně jiném světě. Pronajatý dům na Vyžlovce, pronajatý dům v Šárce, byla u začátku stavby Matějova domu. Havárie, která ji poznamenala, ať to dopadne, jak to dopadne. Jisté je, že v důsledku nehody zemřel člověk. Srazila ho svým silným vozem a to je prostě fakt. A protože se Lauře u oceánu líbí, tak si myslím, že tady tak často zůstávat nebude. Přijede na akci, pár set tisíc ji zabezpečí na pár měsíců, přiletí na další akci a tak stále dokola.

hu11
22. 01. 2011 09:58

ujetá

tomik007
22. 01. 2011 07:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zdeniii
22. 01. 2011 09:11

Tak to se tam nejspíš potkáte

tenerife
21. 01. 2011 19:07

každému,kdo usedne za volant se může stát,to co se stalo Daře. Před rokem asi sto metrů od mého domova jela přede mnou paní na kole,šíleně vanglovala,což mě varolalo,jela pomalu,já vyhodila blibr,ctěla ji předjet,v ten okamžik ona nesmyslně odbočila také vlevo do protisměru vjela do jednosměrky,málem jsem ji měla na kapotě,skoro před mým domem. Sousedka,která to viděla,říkala,já ji znám,je to pomatená učitelka v důchodu,já byla na mrtvici a děkovala osudu,že to tak dopadlo,Daře to dopadlo trochu jinak,každý za volantem jsme pořád jednou nohou...

878778
21. 01. 2011 18:14

Usměv pani Darinky bych nehodnotila jako upřimný ale hodně strojený až křečovitý.Maá Laura je hezká holčička a jistě si nezaslouží maminku ,která neustále mění místo pobytu s časov.posunem a nemyslí na zdraví holčičky.

tomik007
21. 01. 2011 15:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alenkaa
22. 01. 2011 10:48

snad ne,vždyť vozí pořád sebou dceru,tak si bude dávat snad už bacha?

limak007
21. 01. 2011 14:10

Nic jiného si nezaslouží, zmyje vražednická!

beata
21. 01. 2011 13:41

Kdy bude mít "1.upřímný úsměv" rodina toho pána, kterého Rolincová zabila?

zdeniii
22. 01. 2011 09:09

Zapomněla jste zmínit i úsměv a pohodu pozůstalých ostatních nehod, které se v poslední době staly

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.