Babi Štiková (45) promluvila: Ornella (25) v slzách! Sociálka za dveřmi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Babi Štiková (45) promluvila: Ornella (25) v slzách! Sociálka za dveřmi?

Pro slávu a peníze se rozhodli natočit reality show Štiky.  Jaký vliv na jejich rodinu bude tato akce mít, ale zřejmě netušili. Při praní špinavého prádla mezi Monikou Štikovou a její dcerou Ornellou Koktovou už totiž došlo i na výchovu malého Qunetina.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

3matrlxkn@...
19. 02. 2020 14:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
13. 05. 2018 16:11

Milá Ornelllko, já vím, že se inspiruješ rodinou Kar***hianových, ale tudy cesta nevede. Kdy nám ukážeš nějaké své nahé fotografie?

-bello-
09. 05. 2018 01:21

Já na TV nekoukám, ale i tak nevím o nich nic.
Je tu někdo, kdo by mi osvětlil ( vážně to myslím), jak se najednou ocitl Štika s tou svou Štikovou mezi VIP? Kdo je zval na akce?Proč?Co vlastnili ? A proč lezli mezi umělce šoubýzu?Měli vůbec nějaké povolání?

Otto_Eisenbieger
09. 05. 2018 11:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
08. 05. 2018 09:31

Na nějaký hloupý pořad o nějaké praštěné rodině se nedívám, články nečtu. Stačí fotka a nadpis.
Tato praštěná rodina vešla ve známost, kdy si nějaká Štiková vzala do postele ženatého Koktu, nechala se oplodnit a pak začala na něho vytahovat nechutnosti. V rodině jeden debil vedle druhého, nic neumějí, tak se cpou do TV. Na takový " pořad" se snad nikdo nemůže dívat.

mnpv
08. 05. 2018 08:27

Se divím Ornelle s manželem a malým, že vůbec s matkou udržují kontakt. Distancovat se je nejlepší, co můžou udělat. Ta sestra s přítelem vypadají taky jak z jiné planety, pryč od takových lidí.

listure
08. 05. 2018 14:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gurke
07. 05. 2018 22:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
07. 05. 2018 13:11

Viděl jsem v televizi film o životě Maorů v městském prostředí na Novém Zélandu. Nejen, že malou neteř přefik hodný strýček, ale i děti rostly jako dříví v lese. Sociálka rozhodla, že děti se jim odeberou, protože je rodina nezvládá. Problém byl ale v tom, že nezvladatelní byli především rodiče. S těmi Štikovými je to podobné. Své rodičovské role nezvládají. Jsou sociálně nezařazení. Chtěli by být něčím jiným, než ve skutečnosti jsou a nedovedou se s tím vyrovnat. Takových lidí je!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.