UTRPENÍ Čvančarové: Těhotenství není nejkrásnější období v životě ženy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

UTRPENÍ Čvančarové: Těhotenství není nejkrásnější období v životě ženy!

Čtyřicetiletá herečka je v očekávání druhého dítěte, narodit se má v létě. I když její těhotenství bylo doslova vymodlené, nejde rozhodně o žádný med. Naopak!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tjawadco@...
19. 02. 2020 15:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
28. 04. 2018 16:06

Je faktem, že v 25 letech se zcela jinak snáší těhotenství než-li ve 40 letech...to už je žena úzkostlivá a ty "neduhy" spojené s tím jiným stavem vnímá jinak je tzv. úzkoprsá..tedy u Čvančarky je pojem úzkoprsá bizardní...je širokoprsá

-bello-
28. 04. 2018 11:29

Na Čvančarové se to, že je těhotná vůbec nepzná, tak proto svůj stav honem avizovala, aby "národ " pak nekalkuloval, kde že vzala dítě a zda neadotoptovala ( třeba z Afriky, kam tak ráda cestovala s charitativní pomocí, blbka ) .
Můj názor na Čvančarovou je neměnný, je to blbka obézní

jenka
27. 04. 2018 17:34

Má pravdu.
Těhotná chce být šťastná a ouha - jakoby ji vlastní těžiště zradilo, často se ocitne na zemi a strachuje se o své nenarozené miminko.
Jindy se žena dostane do hrozně smradlavého a přeplněného prostředí (např. ve vlaku u WC, v MHD apod.), Nechtě z pocitu bezmoci omdlí. Neuvěříte, nikdo ji nezachytí, naopak dav se nepochopitelně rozestoupí a nechá ji padnout až na podlahu.
A ve vyvdané rodině je často vystavena falešným atakům tchyně aj.
To jsou mé zkušenosti. Budoucí mamince se o tom nechce veřejně mluvit, mě ve věku skoro prababičky to problémy už nedělá.
Proto se odvažuji paní Jitku podpořit, ale zejména popřát zdravé miminko a klidné a spokojené mateřství.

ivoadler
27. 04. 2018 16:27

Moje žena čekala druhý dítě, když se nám v ulici propadla kanalizace. Všechny splašky šly do sklepa. Moje žena je taky velice citlivá na pachy a z domova bylo peklo. Abych to nějak vyřešil, prokopal jsem kanalizaci a z potrubí udělal otevřenou stoku. Pomohlo to. Ale s Čvančarovou souhlasím. Gravidita není žádný ráj, jak se nám snaží namluvit romantické blbky. Je to makačka.

jenka
27. 04. 2018 18:04

Pane "ivo adler" kde jste byl, když jsem byla mladá? Takového muže bych si kdysi přála. Nadlidsky jste vykouzlil pomoc své ženě; asi i bez povolení úřadů. Tohle by Vám budoucnost mohla zúročit u vlastní ženy. Tak Vám to oběma upřímně přeji.

ivoadler
28. 04. 2018 11:34

V naší ulici dělali asfaltový povrch a nové sítě. Dost jsem se za to bral a úspěšně. Kanalizace se propadla pod nákladním autem. O žádné povolení jsem nežádal, celá ulice byla rozkopaná. Bohužel trvalo to celou zimu.

sassanka5522
27. 04. 2018 12:47

Pani Čvančarová je tučná a nechutná ako veľryba..takže preto sa tak nepekne vyjadruje o tehotenstve

nikal
27. 04. 2018 18:16

sassanko, jdi do ***, vy ženský jste mezi sebou necitelný a zlý svi.ně. Jo, a chtěl bych tě vidět, čúzo slovenská

krat5
27. 04. 2018 18:18

100% souhlas

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.