Agáta a Jakub Prachařovi: Kartářka promluvila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Agáta a Jakub Prachařovi: Kartářka promluvila!

Znají se už od dětství a svatby měli rovnou dvě. Manželský pár Agáta (32) a Jakub (34) Prachařovi si za léta manželství prošli mnohým.  Netrvalo dlouho a vyrojily se informace, že Agáta je Jakubovi nevěrná. I přesto, že to vypadalo, že krizi jejich manželství nevydrží, oba to nakonec zvládli a teď tvoří se dvěma dětmi spokojenou rodinu. Jak to vypadá s dvojicí do budoucna, prozradila kartářka Helen Stanku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rgtroy5@...
19. 02. 2020 17:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenka
21. 04. 2018 14:00

Bello, vím o Tobě dost dlouho, ale zatím jsem nepropadla nutkání reagovat. Dnes Ti musím vyseknout hlubokou poklonu. Co slovo, to perla. Lépe bych to asi nevystihla.

xcarodejka
16. 04. 2018 13:27

Já nečtu tolik bulváru jako bello nebo mord, ale myslím, že ti dva se mají rádi přeci jen " opravdověji" než třeba Darinka Rollincová a Rytmus. Kolotoč je asi pravděpodobný i bez té paní kartářky.....

-bello-
11. 04. 2018 14:39

" Ustáli " svoje kratičké manželství asi tak, že stará Žíla / paní ministrová z Vnitra a radní ze Suchdola v jedné osobě/ vyřvávala do celé republiky zblitky o Prachařovi a Batůlkový a Hanychová Agáta se nechávala fotit, jak chodí k psychiatrovi či psychologovi. Prachař vykřikoval, že chce testy a Češi se povětšinou styděli za minitra vnitra, který doma má bordel a respekt žádný a nechá se uštěkat dvěma fúriemi zatímco nám radil jak s NATO na teroristy v Sýrii, Afganistánu a tak dál a modlili se, aby skokan napříč mnoha politickými stranami pan ministr Stropnický nezatoužil být prezidentem, kam by ho Bureš jistě dosadil.Na Hradě by pak místo zástavy visely jako paměť národa spoďáry Agáty Hanychové, nyní Prachařové - údajně modelky a vystudované ( hi hi ha ha) umělecké fotografky.

mord
11. 04. 2018 15:29

Hi hi ty zase smudlo zvracis

jenka
21. 04. 2018 14:06

Bello moje poděkování je pod "Jenka". Nevím proč to Vás minulo. mohla jsem provést chybu a omlouvám se.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.