Krainová viděla Prachařovou v plavkách: VÁLKA MODELEK POKRAČUJE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Krainová viděla Prachařovou v plavkách: VÁLKA MODELEK POKRAČUJE

Poté, co se půl roku po porodu ukázala Agáta Prachařová (32) na přehlídkovém molu, strhla se vlna kritiky na její postavu.  Celulitida, povislý zadek, velké břicho a nohy samá modřina.Takovou kritiku si modelka a matka dvou děti vyslechla na svou postavu. Teď se do její figury obula i Simona Krainová (45), její dlouholetá rivalka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sugarbitter
27. 03. 2018 17:02

Já být jimi, tak bych četla třeba antické filozofy..... není to oškolkách, ale rozvíjet ducha je třeba v každém věku. Jinak z vás budou takové velikonoční kraslice, jedna podobna té druhé.

antonuis.j
23. 03. 2018 11:39

Já bych řekl, že jsou si tak nějak obě rovné - jedna za 18 a druhá bez dvou za dvacet... Krainová je sice udržovaná co to dá, ale je to stará ohera a hezká není, už dáááávno ne.. ona nikdy vlastně krasavice nebyla. A viděli jsme ji bez retuše a její figura je taky samý sulc a ďolík, navíc i její obličej je stařecký a scvrklý, takže si nemají s Aguš co vyčítat. A o jejich IQ (s nadsázkou jsem to napsal) se vůbec nedá mluvit, to je rovno dnešní teplotě zrovna jako jejich vzdělání.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.