Ester Ledecká (22) má druhé zlato a je...NESMRTELNÁ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ester Ledecká (22) má druhé zlato a je...NESMRTELNÁ!

Bože, ta holka to vážně dokázala! V pouhých 22 letech jí svět leží u nohou. Ester Ledecká vyhrála na olympiádě zlato ve dvou různých sportech – po yžařském super-G i paralelní obří slalom na snowboardu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hadaja
25. 02. 2018 19:31

To je zase o čem psát a co závidět.Pan Ledecký je vystudovaný právník, asi až tak hloupý nebude, když napsal několik muzikálů se kterými prorazil venku.Kolik tzv.VIP s prominutím prodrbalo peníze rozvodama, mají problémy s dětmi, zkuhrají, jak musí platit alimenty...tato rodina investovala do dětí, jsou soudržní,tak bych si myslela, že pokud závidět, tak to, jak jim to v rodině klape.Ester je super a připadne mi docela vtipná, tak taky asi nebude tak hloupá, jak tady někdo napsal.No, kdo chce psa býti...Velká gratulace celé rodině.

-bello-
25. 02. 2018 23:16

No jasně ! A už jsou tady kecy o závisti.¨Tohle na mě neplatí. Co jsem řekla, za tím si stojím a Ledeckého politické kecy beru já, jako stupidní.Jeho muzikály mě nezajímají, nejsem muzikálová!

-bello-
25. 02. 2018 12:24

Rodinu Ledeckých nemám ráda.Ledecký je žvanil a nejpřijde mi chytrý.Tahle holka měla život zatím jen jako peří, což je sice OK, proč ne , ale ! ... mít doma učitele ZŠ ( nevím, kam dál " dostudovala " ), mimo domov trenéra , za zády bohatého otce a jediný rozvrh dne : trénink není zrovna ideál. Nejsem objektivní, a nechci ji zranit, ale přijde mi úplně blboučká. Obří - G , anebo snowboard nejsou pro mě sporty. Snowboard je show jedinců s nízkým ( nebo vůbec ) sebezáchovným pudem. Obří-G jako sport taky nevidím, Sport je radost, tohle je o strach. Ledeckých z toho udělají šou na další léta, holka sice bude bohatá, možná šťastná , ale celou svou snowboardovou kariéru na životě ohrožená ( kecy, že by jí venku taky mohlo přejet auto neberu !)

georg7
25. 02. 2018 09:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
25. 02. 2018 08:33

Fenomenální, sportovně nadaná Ledecká!!!!

listure
25. 02. 2018 08:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tenerife
25. 02. 2018 09:10

Ester má určitě šťastný život, když děláte sport a daří se vám, je to neskutečný zážitek, je to sen,který prožíváte, mám dojem, že maminka Ester je právnička.

hejhej
25. 02. 2018 13:44

tenerife: Jestli je paní Zuzana Ledecká právnička nevím, ale vystudovaný právník je Janek. Je to prima rodina, necpou do bulváru nic ze svého soukromí a děti se jim vydařlily.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.