Krampol o alkoholismu své ženy: Můžu za to já a její syn! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Krampol o alkoholismu své ženy: Můžu za to já a její syn!

Mohlo by se zdát, že Jiří Krampol (79) má se svou manželkou Hankou (56) jen samé trápení. Nyní ale herec otevřeně promluvil o tom, jak propadla závislosti na alkoholu. A za hlavního viníka označil překvapivě sebe! Proto také stojí na její straně a snaží se jí pomáhat, seč mu síly stačí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

234jarmila@...
11. 06. 2018 21:23

Léta se fláká, nepracuje, krade, chlastá, o syna se nestarala, není učitelkou, ale myla nádobí, ve školce. Proč oba tak lžou? Proč stále lezou do nějakých novin, časopisů, koho to zajímá, koho zajímá nějaká ochlastaná a líná ženská? Ona měla těžkej živo, jo, 8x za rok jeli k moři, ona Jiříka přivede do hrobu!

jity
20. 02. 2018 13:21

Může si za alkoholismus sama, navíc neni nic chytrého. Je to líné nevkusné a hloupé telátko. Každý jsem měli nějaký osud a nepijeme jako duha.

reenata
19. 02. 2018 12:04

Pan Krampol je opravdový gentleman.Mám ho moc ráda.

gurke
14. 02. 2018 23:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gurke
14. 02. 2018 23:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
14. 02. 2018 23:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
14. 02. 2018 11:25

Za alkoholismus si může každý sám. Když Krampolová nebyla schopna si najít vhodné kamarádky, nemá vztah s rodinou - to taky o něčem vypovídá.
Problémy a starosti se alkoholem nevyřeší - naopak.
Pan Krampol obhajuje svou ženu zbytečně- je plnoletá, svépravná.

-bello-
14. 02. 2018 09:46

Krampola mám ráda, filmovou i divadelní i dabérskou hvězdou byl .V dabingu vede dodnes! K tomu, aby Krampolová sáhla po alkoholu a vyhnula se tak reálnému životu muselo být víc důvodů.Krampol je vážně frajer .Bije se za ni jak lev a musí to být život na houby! Slováček to vyřešil tím, že od Patrasové zdrhnul a zavinil to taky on.Štajdl v tom Bartošovou taky nechal. A alkoholik si sám nepomůže .Musí mít stimul, aby sám chtěl.
Tak bych tady diskutujícími , co se o něho otírají řekla, "dejte mu pokoj!!! " On pro svou ženu dělá, co může ! A vrací jí péči, kterou ona dávala jemu, když on si procházel svým bouřlivým obdobím!Natolik charakterní chlap to je.Nikdo není dokonalý a v tomhle Krampol neselhal.
A jestli tady začne zas někdo o jeho penězích, tak se vůbec nebavím.Vydělal si je ?Ano?! Tak co jako !!!

majojo
14. 02. 2018 09:07

Pa ne Krampole, pokud si to neupravil Blesk ke své podobě, beru vaše prohlášení jako pokus o drsný žižkovský humor. Vážně to myslet nemůžete, to byste byl opravdu vykastrovaný býk.

kajman1
14. 02. 2018 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lesni.vila.samecek
14. 02. 2018 05:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.