Vítězslav Jandák (70) o drsném umírání tatínka: JEHLOU MU TAHALI VODU Z PLIC! Máma se trávila plynem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Vítězslav Jandák (70) o drsném umírání tatínka: JEHLOU MU TAHALI VODU Z PLIC! Máma se trávila plynem!

Po 12 letech opustil politiku a vrátil se k herectví. Nechal si narůst vousy, zahrál si ve velkofilmu Rašín, jehož premiéra se stane součástí oslav 100. výročí vzniku Československa. Teď má Vítězslav Jandák (70) před sebou natáčení pokračování seriálu Rapl. To ale neznamená, že nezačíná opět koketovat s politikou. Naopak by mu prý vůbec nevadilo, kdyby se podruhé zhostil úřadu ministra kultury!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

StarejLojza
05. 10. 2021 23:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mazd
10. 02. 2018 17:30

Pan Jandák stokrát lepší jako Hermann,to byla tragedie.

ganisu
10. 02. 2018 14:49

Já jen zírám, že tihle vyžírkové a lehkoživkové mají i v 70ce tak snadnou cestu k tomu jak dojit nás daňové poplatníky. 30tisíc důchodu je málo. on potřebuje ještě vedle 100. Jandáku víš co? Nechoď do ***e, jdi si sednout do čela nějaká rady. Vždyť mi hloupí čeští honzové se bez tebe neobejdem.

ellenic
10. 02. 2018 13:38

Doufám, že naše kultura bude ušetřena případně toho, aby se stal ministrem kultury právě Vítězslav Jandák . Zvláštní, že si bu mu prý nevadilo, kdyby se stal podruhé právě ministrem kultury. Ne děkuji, nechci. Je mi úplně jedno, že si nechal narůst plnovous, jen mi přijde, že si chce z politiky zase udělat slušnou trafiku . Každý máme svůj příběh, ale abych četla o tom, jak jeho otci odstraňovali vodu z plic, ne to už je i na mne hodně. Tenhle senior už mne nezajímá .

defakto
10. 02. 2018 11:52

... Jandáku , ty jsi starý vůl ! Tak do Senátu se ti zachtělo , nebo opět dělat ministra kultury by ti nevadilo , to věřím , ale doufám že se nenajde takovej idiot , kterej by tě tam zvolil !
... vždyt spousta lidí se nemohlo dočkat až konečně v politice skončíš a nikomu nechybíš !

bohatypoodnikatel
10. 02. 2018 11:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

georg7
10. 02. 2018 09:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
10. 02. 2018 08:39

Hlavně, že hpo"ti" komunisti nechali vystudovat VŠ a byl v daných letech obsazován ve filmu,myslím, že si nemohl stěžovat a pak po revoluci rovněž hup a byl v politice, takovému nevěřím ani slovo...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.