Přítel Šípka o jeho dědictví: Proč Machálková odešla s prázdnou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Přítel Šípka o jeho dědictví: Proč Machálková odešla s prázdnou

To nejcennější z dědictví po Bořku Šípkovi (†66) nezíkala expartnerka Leona Machálková (50) ani jeho synové. Největší trumfy odkázal své milence Ivetě Stanislavové, se kterou už minimálně rok randí exministr Daniel Herman (54).  Proč světoznámý výtvarník odkázal to nejcennější své milence, odůvodnil jeho přítel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lubica258
10. 05. 2020 21:01

Já jsem si letos také založil svěřenský fond. Dohnaly mě k tomu dluhy, které máme. Mám strach, že je nebudu moct splácet a mohli bychom přijít o střechu nad hlavou. Svěřenský fond jsem si založil přes http­s://ww­w.al­phaci­tizen­.com/c­s/ a teď mám alespoň klid, že s manželkou nepřijdeme o náš domov.

6010
10. 02. 2018 10:06

No tak dobře, to vysvětlení mne uklidnilo.Ale přesto se divím pí Machálkové, proč ho až do jeho smrti tak milovala, když on na ní v závěti zcela zapomněl.

majojo
09. 02. 2018 13:36

Hlavně nechápu, proč do toho dědictví furt taháte Machálkovou. V době Šípkova úmrtí už s ním dávno nežila a on měl už jinou přítelkyni. Takže opravdu nemá na nic nárok - a ona to dobře ví, jen bulvární autoři to "jako" nevědí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.