Kopřivová a Jágr od sebe: Tohle nevypadá dobře | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kopřivová a Jágr od sebe: Tohle nevypadá dobře

Když se tento týden vrátil náš nejslavnější hokejista už zřejmě natrvalo do Česka, všichni čekali po jeho boku přítelkyni. Jenže bohužel, tahle holka má už v merku zcela jiné plány! 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kuberpidy
06. 02. 2018 22:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

santamonica
05. 02. 2018 02:06

A tohle nekoho prekvapilo? Deva sla po slave a penezich. Doufam, ze si Jara nenamlouval, ze ho miluje.

majojo
04. 02. 2018 03:15

Bodejť by se zasouložilá tyčkařka zahazovala s nějakým invalidním důchodcem. Ona chtěla zlatej důl a to už Jágr dlouho nebude. Zato tahle pipina se skrze jeho jméno zviditelnila stejně jako jiné před ním, takže teď má moře po kolena a na nějaké to Kladno dlabe. Už o ni projevla zájem Nova nebo snad i božský Blesk? Tam by mohla dělat redaktorku.

yokky
03. 02. 2018 21:22

a hvezda spadla do ho,,ve,,n....v kanade hrat nemohl,a tady je najednou zdra­vy,,,,­,trap­neee­ee

Mirka2112
05. 03. 2018 05:42

Tohle může napsat jen pitomnec......v ho@vnách jsi ty! Závist? ...máš co závidět.....

kajman1
03. 02. 2018 17:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

yokky
03. 02. 2018 14:51

jako hokejista je vyrizeny,konec kariery jaksi neus­tal,os­tuda­....­...a dalsi jeho kroky jsou ve hvezdach✨✨✨😒🤢✨

georg7
04. 02. 2018 01:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Mirka2112
05. 03. 2018 05:45

Určitě píšeš z Bohnic, nebo jiného zařízení

6010
03. 02. 2018 10:36

Verča není hloupá a je svá.Má také své aktivity a nebude za Jardou běhat jako psík.Dělá to moc dobře.Fandím jí.Musí se také Jardovi udělat trochu vzácnou.Není to žádná "slepička".

malavelka
03. 02. 2018 12:00

Však....má evidentně hlavně ráda sebe, pak dlouho nic, a zase sebe.

robin5
03. 02. 2018 09:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
02. 02. 2018 22:00

Viděla jsem Jágrovu poslední fotku a je to šedivej pohublej vrásčitej chlapík a s tím strništěm vypadá jak zanedbaný chlapík .Proti němu je ta Veronika hvězda a zatím nejdelší známost z těch všech " hokejek " co měl a ty pak dostaly " trafiku " v Česku.
To je mi jedno a její nebo jeho majetek mě nezajímá. Co mi není jedno, že Jágra vyhodí pro minimální výkon a nám je v Česku dobrý!? Trochu mě to uráží!
Kladno si platí exota, na kterýho se bude chodit, ale ne už na hokej

mord
03. 02. 2018 05:36

Koho zajímá co tebe uráží bezvýznamná nulo tebe mají všichni těžce na háku muzes tak akorát zvracet v bulváru to je všechno ubohá olezla šmudlo

paralenka
03. 02. 2018 08:10

Hm, hokejový klub Kladno vlastní Jágr, v době pozastavení dotací ho dotoval sám, tedy především provoz. Těžko si představit, že by si tedy někdo platil "exota", který si vztahem ke klubu hodně zkomplikoval situaci. A Kopřivová? Bez Jágra nula, holka od tyče, nikdy nebyla nejdelší známostí J. Jágra - to byla Puhajková, ale i Verešová nebo Kubelková. Jeho blbost, že si ctižádostivou a vychytralou holku o generaci mladší uvázal na krk!

-bello-
03. 02. 2018 09:58

paralenka
Provoz stadionu stojí Kladno 20 mil. ročně a na tom Jágr finančně neparticipuje.
Je od Jágra šlechetné, že si kdysi koupil podíl na mančaft Kladna a v 2017 pro spory s městem odkoupil zbylý podíl za pár korun .Mně se jeho členství v mančaftu Kladna jeví takto: " když už mě jinde nechtějí, mám doma koupenou trafiku a tam si aspoň občas zahraju "
Exot s bolavými kyčlemi, koleny co se nechce vzdát kariéry ( což já chápu ) mi připomíná Gotta. Ten si sice kapelu nekoupil, ale občas vystoupí v hospodě, nebo v Nerudovce a splní si sen, jak je dál božskej. Jednou do roka jde do Arény a ARO a Motolský heliport jsou v pohotovosti.Kdyby šel Jágr Kladno trénovat, pak OK, ale on usoudil, že pro Česko dobrý to, co jinde nechtějí a to je blbý.Logicky ho platí ostatní spoluhráči ze svého taky, ne že ne. Nevím, jak tohle může Jagra bavit.
Všechny jeho hokejky s ním byly chvilku.Vereška pendlovala sem tam, protože tam se jako modelína vůbec nechytala, ( a nikdo ani neušil, že to modelína je) o spolužití se vůbec ! nedalo mluvit, Borhyovou měl na chvilku, Kubelková byla romance k ničemu, jen ty trafiky jim fakt zařídil skvěle a potažmo z toho i ty jejich diplomy zadarmo.
Neb výše jmenované " dámy " jsou prvoligově bllbé jak poleno !!!
Puhajkovou neznám, neumím zařadit ,ale vím, že z jeho holek zdrhla, jen se tam v tý nudě rozkoukala a nebylo to nic pro ní .

paralenka
03. 02. 2018 19:10

Jo, to si taky umím přečíst, ale jak víte, město nemá zájem provozovat HC Kladno. Ty dotace byly tehdy i na mládež a další aktivity, nicméně v době pozastavení tam prachy dával. Asi hodně blbý koníček, když Kladno mělo problémy. Puhajková zdrhla po šesti letech, tenhle rekord Kopřiva nevyrovná

-bello-
04. 02. 2018 12:27

paralenka
jo, taky si umím přečíst.Ale - proč nemělo Kladno zájem dotovat klub ? Spoluvlastnictví s Jágrem nefungovalo jak mělo.A město dávalo dotace i v době, kdy on vlastnil většinu.Nikdo Jágrovi neupírá, že má rád Kladno a hokej a možná i Česko, ale být za exota je blbý!
Puhajková s ním bylela, nebo taky pendlovala a byla víc v Česku, jak v US ?
Protože tyhle vztahy nejsou vztahy.

kajman1
03. 02. 2018 17:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

georg7
03. 02. 2018 09:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.