Zlatokopka Mynářová (34)? Prozradila, jak to s Vratislavem (50) mají | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zlatokopka Mynářová (34)? Prozradila, jak to s Vratislavem (50) mají

Alex Mynářová působila dlouhou dobu na České televizi. Pak dala přednost rodině, kterou založila s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem. V současné době působí na TV Barrandov, ale díky prezidentským volbám se alespoň na chvilku objevila snad na každém televizním kanálu. Ale znovu se objevily i nejrůznější narážky na její vztah s manželem. Jak to tedy je?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
07. 02. 2018 00:10

Nekoukám na voloviny, tedy ani debaty nějaké Alexandry.Jen bych k tomu podotkla, že rozhovor s prezidentem je novinářský sen !Co tohle je ale za sen? Tejden dopředu Zeman pošle otázky, tato " novinářka " se je naučí a pak to spolu natočí?
Ona si udělá radost, jak je pracovně na špici , Zeman je spokojený , nemá oponenta , tedy je to čajík o pátý a Mynář si mne své krátké pyknické ručičky , jak to i bez jeho prověrky všichni zvládají .
Kolik chemie ona spotřebuje na toho šaška je mi jedno a za kolik se prodala je mi jedno taky.Podle toho , jak on ji furt majetnicky drží , aby mu nezdrhla l to málo nebude

jity
31. 01. 2018 09:34

Nevěřím, že neni zlatokopka, obyčejného chlapa by si nikdy nevzala. Tady hrábla všemi deseti.

britva
30. 01. 2018 22:37

myslím, že popeláře by si nevzala i kdyby tam byl celej vagón chemie a ty teplé večeře vaří posluhuvačka, která i nakupuje a uklízí. tyhle kydy fakt miluju, že ona denně vaří

Otto_Eisenbieger
30. 01. 2018 13:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amej
30. 01. 2018 12:12

Je to krásná ženská a on sympatický chlap. Sluší jim to.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.