Finálový duel Zeman vs. Drahoš: Drsné vtípky před debatou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Finálový duel Zeman vs. Drahoš: Drsné vtípky před debatou!

Pod palbou otázek moderátorky ČT Světlany Witowské (45), šéfů obou komor Parlamentu, i svého soupeře. Včera večer v pražském Rudolfinu odstartovala druhá a zároveň poslední debata Miloše Zemana (73) a Jiřího Drahoše (68). Ta podle analytiků rozhodne volby!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
27. 01. 2018 01:10

Já Zemana kvůli Babišovi a Sobotkovi ( každý případ pro něco jinýho) nesnáším už dávno!
A kandidáta Drahoše vidím jak figurku a politickýho loudila.
Drastická je to pro mě volba, ale pud sebezáchovy velí volit Zemana.
Doufám jen , že Babiš půjde za mříže, byť pro něj Zeman dejchá, kvůli němu opět kandiduje a klidně pak třeba sekne s prezidentskou funkcí, jen co Babiše napodruhé v naší české vládě usalaší .

jity
27. 01. 2018 09:04

Proč by měl jít Babiš za mříže, požádal o dotaci v r.2008 a zákon o dotacích byl schválen v r. 2010, navíc pro něj nějakých 50milionů nemá vůbec význam. Já v tom vidím závist a u mnohých obavy, že na ně Babiš i když neni žádný andílek něco vyštrachá, proto se ho chtějí zbavit.

-bello-
27. 01. 2018 10:37

jity
s tebou vést diskuzi nemá cenu!
1) když je pro Babiše 50 mil. lhostejná sumička, vysvětli mi, proč se namáhal mělnit svou firmu, převádět ji na příbuzné , pak zase jako fúzemi zpět na sebe ? A jako blb honem vystavět na Čapáku další objekt, který měl potvrovací hodnotu pro EU dotaci. Až pochopíš, že tohle je dost složitá záležitost a přesto mu to za blbých 50 mil.Kč stálo za to, můžeme to téma rozvinout , ale nemyslím že budu chtít. Až pochopíš, že 2) není důvod Babiše pardonovat ani jako a) ministra financí , b) poslance , c) premiéra v demisi, notabene vydaného k trestnímu stíhání! , pak to můžeme taky rozvinout, ale myslím, že k tomu nikdy nedojde.
Protože kecy o "závisti" to je slabota chudých - voličů ANO a ti vidí závist všude jen proto, že sami mají málo a nemohou a třeba neumí si vydělat kvůli vzdělání víc..
A .. " vyštrachání věcí na jiné " , jak zmiňuješ klidně mohl vyštrachávat , dělal na Ministerstvu financí.Místo toho potichu a vesele okrádal Čechy např. s korunovými dluhopisy.A Zeman šílel, když nakonec kvůli Babišovi sobě samotné PS odhlasovala zákon o konfliktu zájmů .

Ewwa
28. 01. 2018 16:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
27. 01. 2018 00:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zvonekdozahrady
26. 01. 2018 15:55

Odvoleno - pan Zeman. Lístek s tím křivohubým kašpárkem roztrhán v koši na odpad.

kajman1
26. 01. 2018 12:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.