Farna (24) promluvila o volbách: Fanoušci jsou v šoku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Farna (24) promluvila o volbách: Fanoušci jsou v šoku!

Jsou témata, o kterých Ewa Farna příliš často nediskutuje, nebo alespoň ne veřejně. V době prezidentských voleb ale udělala výjimku a také si to od některých fanoušků řádně slízla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

amej
22. 01. 2018 09:23

Pro oči nevidí. A postavila se tak do role slepice. Zeman se např. k Drahošovi nevyjadřuje když tam není, zato charakter Drahoš chrlí jednu podpásovku proti Zemanovi za druhou. A jeho věta: "vláda musí uprchlíky řešit praktičtěji a já jí v tom budu rád pomáhat", ta mne tedy dostala. Kecy v kleci. pro tuto republiku zatím nic neudělal a ani to zjevně neumí a nemá žádnou koncepci ani vizi. Tedy...kromě toho, že musel být údajně podepsaný na všech zlepšovacích návrzích, které podávali jeho podřízení, jinak by je nemohli podat. Svůj charakter má vepsaný v obličeji. A zajímavé je, že zatímco na Babišovi vadí obvinění aniž by byl odsouzen a vědělo se, zda jsou pravdivá , na Drahošovi kavárně NIC nevadí ( údajné STB, údajná pedofilie, údajné machinace se zlepšováky... apod.) Co jsme to za národ, že vlastenci jako je Zeman jsou hodnoceni níže než podrazáci co pro vlast udělali vždy akorát jen vlastní výplatu???

loft
21. 01. 2018 12:35

Holt Evo, rozumu jsi moc nepobrala, když si neumíš dát dohormady 1+1. I člověk s průměrným IQ musí poznat, že Drahoš je objednaný pa-nák, který mluvi opatrně, naučeně, aby si nepoškorpil ty, kteří si ho vybrali a oslovili, a je to člověk bez vlastního názoru a postoje ! Nemá žádný přehled o politice, bude toa již je loutka pana Bakaly, Kalouska, ODS a spol. Tito tam nepotřebují někoho s vlastním rozumem, ale třasořitku bez vlastního názoru. To už by bylo lepší nemít žádného pezidenta, než Drahoše. Do duelu se M.Zemanem se bojí, navrhuje jen televizi veřejnoprávní, jelikož o té je známo, že že půjde proti současnému prezidentovi, takže tam cítí oporu, jinde eé, protože je to srá-č ! Tohle chceš za prezidenta ??????

domino22
18. 01. 2018 10:32

měla by držet hu.bu a nemontovat se do věcí, kterým nerozumí....patrně tady chce mít migranty, mešity, islám a terorizmus. Drahoš je vítač, kamarád Merklové a Kalouska. Tím je řečeno vše.

corsa
17. 01. 2018 23:17

Je povrchní, jako bohužel většina mladých....Historii znají z rychlíku, o veřejné dění se nezajímají a tak se velice snadno nechají zmani­pulo­vat.­...Šk­oda.

zadnice
17. 01. 2018 07:38

Káča pitomá, zkrátka "umělkyně"!

starypes
17. 01. 2018 06:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Shelby16
17. 01. 2018 00:38

Hudba by měla lidi spojovat - ne rozdělovat, alespoň ta dobrá hudba od dobrého interpreta, ale hloupoučká Farná místo toho své fanoušky mentoruje, koho mají volit, tím si ale podřezává vlastní větev a může přijít takto o desítky procent svých fanoušků. Její blbost !

Shelby16
17. 01. 2018 00:23

Zpěváci a umělci obecně by měli zůstat apolitičtí vůči fanouškům !! Ať si soukromě fandí a volí koho chtějí, ale nechť laskavě neagitují pro toho či ono politika ! Tím se Farná totálně znelíbila části fanoušků. Každý není nadšenec do Drahoše.

gurke
16. 01. 2018 22:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gurke
16. 01. 2018 22:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
16. 01. 2018 11:44

Vyjádření Farné k volbám prezidenta omlouvá její věk.Je to ještě takové nerozumné telátko, co od ní můžeme čekat.Snad nám jednou dospěje.

verasum
16. 01. 2018 11:04

Člověk,kterého sponzoruje zloděj Bakala je lehce ovlivnitelný a navíc je to vítač migrantů.Navrhuji udělat uprchlických tábor v Praze ať si je pražská kavárna užije

bobou
16. 01. 2018 13:00

V Praze nežije pouze pražská kavárna. ale také mnoho normálmích slušných lidí. A ti si rozhodně nepřejí imigranty ve své zemi. Jen spojení Drahoše s Bakalou pro mne mluví za vše...

amej
16. 01. 2018 10:20

Evu jsem zpočátku nemusela, něco mi na ní vadilo. Pak jsem dala na vox populi. A opět jsem se přesvědčila, že můj první dojem byl OK. Protože děvče, kterému nevadí, že dává hlas člověku jehož volební kampaň sponzoroval pan Bakala, tohle děvče v sobě asi moc dobrého nemá. A rozumu dostala také sporadicky když nedovede předjímat to, jak bude muset být pan Drahoš Bakalovi a Kellnerovi a dalším miliardářům co ho sponzorovali, vděčný.

tlamovka
16. 01. 2018 07:23

Je to její názor a má mna něj právo. Po jednom setkání s Drahošovými ví,že k němu bude národ vzhlížet! NO,co dodat,jen to,že je to jen zpěvačka hodící se do pražské kavárny k ostatním všeumělcům. Mladá,bezdětná,bez zkušeností,které teprve přijdou. Ale má názor a to je důležité.

kajman1
16. 01. 2018 06:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
16. 01. 2018 06:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jirter
16. 01. 2018 05:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anezat
16. 01. 2018 10:11

vigela
15. 01. 2018 22:00

Promluvila rozumně a ztrácí fanoušky? Podle nadpisu jsem myslela, že byla za blbku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.