O zdraví nemlží jen Zeman: Co tajil Masaryk! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

O zdraví nemlží jen Zeman: Co tajil Masaryk!

Prezident Miloš Zeman dává najevo, že do jeho chorobopisu nikomu nic není, že jeho patálie s necitlivými končetinami, cukrovka a další trable jsou jeho soukromou věcí. Nejsou. Z historie se dozvídáme, že zdravotní stav hlav států ovlivňuje jejich zásadní rozhodnutí. Podepisuje se na náladě, kondici, vnímání ze zahraničí. Čeští a českoslovenští prezidenti byli vesměs pacienti, více či méně sužovaní nemocemi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
08. 01. 2018 11:38

Titíž lidé, kteří básní o Masarykovi, odsuzují Zemana, přestože jeho zdravotní stav je mnohem lepší a je i mladší. Na to, aby dělal prezidenta, má vrchovatě.

-bello-
07. 01. 2018 21:04

Kult Masaryka, jako i Havla.Někteří jsou tak blbí, že postrádají kritické myšlení.Masaryk mě jednou pro vždy naštval se Slovenskem.Tím si u mě i vymazal své zásluhy .Je mi jinak vážně úplně lhostejný. Nebyl ve vládě sám a pravomoce prezidenta se vyvíjely.Zeman je prostě Zeman a Slovensko tu máme zas !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.