Pečuje o ženu po mrtvici: Plná moc poště nestačí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Pečuje o ženu po mrtvici: Plná moc poště nestačí

O vážně nemocnou partnerku pečuje Pavel Blín (48) z Teplic. Protože paní Petra (41) po mrtvici nemluví, ani nepíše, zastupuje ji na úřadech na základě notářsky ověřené plné moci. Všude ji respektují, problémy má jen na poště.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

malavelka
03. 01. 2018 15:14

Jednu poštu zruší, druhá větřší se otevře, ale uživily by se obě dvě. Je pěkné, že si teď lze sednout. a běží čísla se zvukem. Ovšem před Vánoci se čekalo 90 min.

zamlzena
03. 01. 2018 15:11

Pošta by se měla vzpamatovat, nebo by ji měl někdo upamatovat. Takové fronty nebývaly, a doručovatelé nezvoní.......

hadaja
03. 01. 2018 14:30

Měla jsem na maminku Generální plnou moc s tím,že za ní můžu vyřizovat.Někde nebyl problém,např.při vyřizování příspevku na Úřadu práce,na některé poštovní přepážce v pohodě,někde nevěděli o co jde.Teđ po skoro ročním vyřizování o zrušení svépravnosti,je jí 93 let,na VZP stačilo změnu bydliště vyřídit telefonicky a zjistila jsem,že změny zjistí přes systém,na správu soc.zařízení jsem musela zajít...No zkrátka je to na zhroucení,pokud člověk potřebuje v tomto státě v době technického pokroku něco vyřídit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.