Nový kalendář Lucky Borhyové: 12x sexy za 2 dny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Nový kalendář Lucky Borhyové: 12x sexy za 2 dny!

Být 12krát sexy za dva dny, to dokáže snad jen Lucie Borhyová (39)! Přestože blonďatá moderátorka televize Nova příští rok oslaví čtyřicátiny, hravě by strčila do kapsy i o generaci mladší modelky! Důkazem je kalendář, který nafotila na příští rok.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
22. 12. 2017 14:47

Je tak úžasná, až je protivná.

briana
22. 12. 2017 11:57

Kalendář s Bohyovou ? Děkuji nechci, stačí, že mě straší každý den na televizní obrazovce.

-bello-
22. 12. 2017 11:26

Blbka, před 25 lety , po 1989 se do Česka navalil trend mít na každým rohu v Praze "Agenturu ", kdy náhončí oslovovali denně holky, jakéhokoli ucházejícího zjevu.Šlo jim hlavně , aby si u nich zaplatily book.
Borhyová bude viset v garážích, salonech , kancelářích a i srolovaná na zadních sedadlech prodávaných aut Možná taky v Tesco na Národní a jinde , kde na kupující vyřvává nějaká reklama, abyste si koupili CD Štefana Margity
Nevím, co má v mozku auto-magnát, ale jako kupující můžu kalendář s tou hvězdou vyhodit, ale zaměstnancům ji povinně prskne na zeď a to jim nezávidím .
Kolik za to vydělá Borhyová je mi upřímně jedno, není mi jedno, jak se ta krá.va nebeská chová.Pupek světa je to.( Vím to !)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.