Miluška Voborníková (67): Zpěvačka multimilionářkou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Miluška Voborníková (67): Zpěvačka multimilionářkou

Před časem vyšly zprávy o tom, že zpěvačka Miluška Voborníková (67) má sotva na jídlo a nemůže si dovolit jet na dovolenou. Když se to Voborníková dozvěděla, musela se smát, vše je úplně jinak!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
24. 11. 2017 12:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

blankaflexi
18. 11. 2017 11:18

Pokud se pamatuju tak Voborníková byla vždycky škaredá,hranatý obličej ,,mas­kova­la,,dl­ouhý­mi vlasy a příčesem,který jí vzadu na hlavě vytvářel nepřirozený hrbol.Tady bych plastikám moc nevěřila,když je někdo škaredý tak mu nepomůže ani deset plastik ! A ten její ,,zpěv,,-ubohost,nemít tlačenku tak si ani neškrtla !!
No a co se týče Gotta,předešlý příspěvek vše vtipně a pravdivě popsal,divím se Gottovi,že si nevzal roušku,tolik lidí,co kdyby ho někdo nakazil!! A ta jeho stará.....
Příspěvek -bello- je na jedničku !!!

emanuel
17. 11. 2017 17:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
17. 11. 2017 12:18

U Gotta , jak se pašoval bokem krematoria od Štědrého není diskuze, tak jen k forogalerii:
paní Ivanka si speltla pohřeb s maškarním.Sukni na zem, kabát dke kolenům a tašku jak na nákup a odrosty na hlavě.Karel Gott buď tu šálu rovnou rozbalil z obchodního regálu, nebo mu ji Ivanka vytáhla zmačkanou z almary.Šála se vždy ! musí před akcí vyhladit, vyžehlit.
Tahle Gott family je dvojka šoubýzu co nikdy nikde netrefí etiketu , ale mají za to, že jo a jsou na to pyšný
Chyba organizátorů je, že u vchodu rozdávali 1 růži.Při pohřbu musí být počet sudý !

A k Voborníkové nemám nic.Vypadá jak maska už dobře 20 let a svatá moc nebyla ani v manželství, což se neví.

rentierskej
17. 11. 2017 12:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
17. 11. 2017 21:44

rentierskej
no bezva, ale já tam mladý lidi neviděla.To nemá co dělat mladý/starý, to má co dělat s výchovou a vzděláním. Když já musela na pohřeb, zjistila jsem si to taky.Jen blbec se neptá na věci, které nezná a měl by znát a jsou věci, které by se prostě měly dodržovat a ctít.A tím myslím např. i oblečení na plesy, který si některé cuchty dámy pletou s nudistickou pláží

emanuel
17. 11. 2017 22:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
18. 11. 2017 11:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
17. 11. 2017 21:47

rentierskej
ten patřil dolů za můj koment k těm dámám
" plesovým nudistkám ", ale otiskl se omylem k vašemu nicku , sorry

mord
17. 11. 2017 16:53

Ukaž svou fotku bezvýznamná smudlo i když radši ne bellmek mohl by se nám zvednout žaludek

starypes
18. 11. 2017 06:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.