Božena Böhmová (92), nevrlá pokladní z Ženy za pultem: Nečekaný verdikt o Švorcové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Božena Böhmová (92), nevrlá pokladní z Ženy za pultem: Nečekaný verdikt o Švorcové!

Úctyhodných 92 let je Boženě Böhmoné, která ztvárnila pokladní v legendárním seriálu Žena za pultem. Spoustu lidí si myslelo, že už není mezi námi, ale bývalá herečka má tuhý kořínek! Jak si žije?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
22. 10. 2017 11:08

Paní Böhmová vypadá výborně, jsem rád, že je dosud na světě a je zdráva, je to příjemná sympatická dáma a skvělá herečka. A s názorem na paní Švorcovou souhlasím - byla to dáma, která nejen skvěle hrála, byla příjemná a milá, ale hlavně upřímná a držela se celý život svého přesvědčení a nepřevlékla kabát jako falešní zmetci, kteří ji pak uráželi. Vážím si jí za to, že se nedala zviklat a v klidu a dál žila ve svém přesvědčení. A také to byla krásná žena a měla příjemný hlas a velice kultivovaný herecký i mluvní projev, Přeji paní Božence zdraví a ještě dlouhá léta s rodinou a v pohodě a radosti.

citrooon
22. 10. 2017 10:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lokii
21. 10. 2017 15:32

Tehle pani, ze je 92 let? - vypada uzasne a uz mnohokrat jsem si rikala, kam se "podela" - nejak z tech televiznich programu zmizela.
Takze predevsim hodne a hodne zdravi do dalsich let a at se vam vsechno dari tak, jak si prejete a predstavujete.
Pani Svorcova si me ziskala tim, jak si stala "za svym" - krome toho, ze to byla moc hezka zena a prijemna herecka - v neco verila a je jedno, jestli clovek sdilel jeji nazor nebo ne, ale nemenila nazory tak, jak "bylo potreba".

ellenic
21. 10. 2017 14:14

Jiřina Švorcová skutečně nebyla tak špatná, jak se veřejnosti mnohokrát podsouvalo. Ano byla komunistka, ale kdo v té době nebyl, jenže na to se zapomíná. Děkuji paní Božence Böhmové

kristinn
21. 10. 2017 14:08

som veľmi rada, že toto pani Boženka otvorene o Švorcovej povedala i za to, že je to uverejnené. Mnoho bolo a je takých ľudí, ktorých pre stranícku príslušnosť odsudzujú a dehonestujú. Pritom to boli, a aj sú ľudia čistého charakteru, ochotní pomôcť, ako málokto v dnešnej dobe, keď každý myslí len a len na seba.. Kedysi Židia nosili hviezdu na odeve, ako biľag. V dnešnej dobe je biľagom to, že bol niekto v KSČ. Pritom medzi príslušníkmi tejto strany bolo množstvo ľudí s otvoreným

jenka
21. 10. 2017 12:24

Vážená paní Boženko Böhmová, máte otevřené, vřelé srdce vůči hodným lidem a to Vás posiluje. Líbila jste se mi tenkrát, teď se mi líbíte ještě víc. Jste úžasná bojovnice. Přeji Vám ještě hodně pěkných let. Herečka po 100 a víc let, to by bylo národní terno. Žena bez zákeřností a závisti si to zaslouží. Jsem s Vámi.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.