Jiří Paroubek se Zuzanou za ruku jen zářil: Zklamání se ale nevyhnuli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Jiří Paroubek se Zuzanou za ruku jen zářil: Zklamání se ale nevyhnuli!

Jiří Paroubek (33) mladší se o víkendu oženil. Na jeho svatbu dorazili i pyšní rodiče a to dokonce ruku v ruce. Expremiér i jeho manželka vypadali šťastní a spokojení, radost jim kazila jen jedna věc…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zzdenda
27. 06. 2018 10:08

Bože, to nemohli p. Zuzanu upozorniť, že ide na svadbu , aby sa pekne obliekla ????? Ako môže jedna inteligentná žena byť takto dogabaná ?

eva666
12. 09. 2017 11:18

No, hlavně si Petra JYRKA neměli nic začínat...na bejvalku se teď kouká jako na vtěrku, ale nezapomínejme, kvůli koho se rodinka premiéra rozpadla. Mladá nána, která Jyrku svedla (as to jsitě nebyl problém), teď splácí své hříchy. Tak už to na tom světě chodí.

bac-bum-bac
12. 09. 2017 10:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
12. 09. 2017 11:49

Mám tentýž názor. Paní Paroubková má zcela jistě takové kvality, že s přehledem převálcuje většinu zdejších kritiků. Oblečení se mi na ní líbí, není přezdobená ani naditá do něčeho s výstřihem, jak je u nás zvykem. Do buranství má daleko. Panu Paroubkovi st. bych přála zmoudření, jistě už prokoukl zlatokopku Petru a exmanželky si bude tím víc vážit. Tak by se k sobě měli lidi chovat. Paní Petra bohužel dokazuje pouze velkou nevyrovnanost a mstivost.

-bello-
12. 09. 2017 21:50

bac-bum-bac
co jsem napsala , za tím si stojím ! A proč? Právě proto , že mám " něco v palici "

-bello-
12. 09. 2017 00:06

Kdo napsal, že jim to sluší je magor.Paroubkovi ano, toho Petra donutila zhubnout, sportovat, ale Paroubková st. vypadá Prosím to je oblek na svatbu ? Má noční košili, prsa až v pasu a ani podprdu pořádnou nemá kvůli pohodlí , má nějaký stahovací podkolenky , od kterých jí čumí guma zpod sukně a na tom pohodlný svetr .K tomu mokasíny.Panebože ! Takhle chodí ženský na vsi do konzumu , když jsou líný se převlíknout! Je nechutná, že se Petře cpala do domácnosti a i na dovolenou s nimi jezdila.A od Paroubka to bylo taky hnusný.Petra se měla sbalit a vypadnout dřív a dát těm starcům zelenou a sobě klid!!!
Tady fandím jí ( a že Slováky nesnáším!).
Svatby na louce se mi nelíbí.Nnení to ono prostředí a ta chvíle je jiná!

ararat
12. 09. 2017 12:17

-bello-
12. 09. 2017 006


Markéto výjmečně s tebou souhlasím na 100%.

6010
11. 09. 2017 17:20

Starý Paroubek je divadelník a já bych na tuto komedii také dceru nepustila.Co by si o tom to dítě pomyslelo? Dělat jí těžkou hlavu, chudince.Dobře Petra udělala, že jí nechala doma a ušetřila jí toho divadla.A s Paroubkem žít, to muselo být něco.Že měl prachy? Věřím, ale to není všechno.To, že si ho Petra vůbec brala, tak to je mi velkou záhadou.

zlobit
11. 09. 2017 17:15

Mladý Paroubek vyčítá Petře, že nedovolila Margitě, aby šla a jeho dítě tam také nebylo, tak co řeší.
Jestli to paní Paroubkové sluší, tak si musím koupit nové brýle.

xsedmikraska
11. 09. 2017 13:31

Krásně se to dívá na staro - novou rodinku. Paní Zuzana u mne boduje, že se dokázala přenést přes nevěru svého muže a ruku v ruce šli s bývalým manželem slavit svatbu jejich společného syna, který je hodně podobný Paroubkovi. Za to současná manželka Paroubka už nevyznívá moc sympaticky, když svou dceru zneužívá pro boj se svým manželem. Jak jinak si vysvětlit, že ji nepustila na svatbu jejího nevlastního brášky? Měla by si vzít ze Zuzany příklad. Ta ji oči nevydrápala, když ji odloudila manžela a navíc v době, kdy se z ní všichni smáli, jak vypadá. Dneska je to elegantní dáma, účes ji sluší a kila dole o to více. Bravo No a co říci k Paroubkovi? Možná by neměl přikládat "polínka" , oplácet stejné stejným, protože to situaci moc nepomůže. Měl by přihlédnout i k tomu, že se Petra ještě ne zcela zotavila. Ačkoliv chápu, že ho hodně sebralo, když ho žena opustila i s dítětem, byla to ale její volba. Nikdo nikoho k sobě nutit nemůže. To, že se rozhodl prodat dům v Řecku je sice hezká pomsta, nicméně v tom domě pobývala i jeho dcerka a určitě ji pobyt v Řecku prospíval. Tímto krokem jde Paroubek i vůči své dcerce, protože ta zkrátka k mámě patří? A pokud nebude maminka v pohodě, nebude ani jeho dcerka.

bac-bum-bac
12. 09. 2017 10:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.