Machálková dostala v Tváři na frak: Nepomohlo jí ani rudé peklo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Machálková dostala v Tváři na frak: Nepomohlo jí ani rudé peklo!

Měla by je nechat daleko za sebou. Druhé kolo show Tvoje tvář má známý hlas ale zkušené zpěvačce Leoně Machálkové (50) vůbec nevyšlo. Mladí amatéři ji převálcovali. Skončila poslední.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
11. 09. 2017 10:54

Já na to nekoukám, neviděla jsem jediný díl a nechybí mi to. Machálková se mi zprotivila tím, že i ona vlezla Svobodovi do postele na trojku.Z mého pohledu vypadá jak chlap a to celoživotně, nejen nyní v klimakteriu .
Ženský, co furt strkají lidem pod nos výstřihy jsou trapný. Nějaká Berenika tady vystrčí prsa , já ji neznám a za chvíli na ni zapomenu.Dyť stejně skončí v Růžové ordinaci ( záchytce české kultury ) a na tu taky nekoukám Jsou to blbky!Je převýstřihováno, přetangováno, přepr@delováno .Svět se zbláznil

6010
10. 09. 2017 17:58

Je předej­daro­váno­.Vše­ho moc škodí.A u Sokola mám také trapný pocit.Než to všechno ze sebe vysouká, tak u toho rostu.Leona je výborná a že jí třeba něco zrovna 100%tně nesedlo, to se stane asi každému soutěžícímu.

eisenbieger
10. 09. 2017 09:16

kdyz ji vidim tak si predstavuju jak ji jevanska honila pitchulku na lodi , nasledne svikla , obepnula strapon , olejickem promazala kakaovou dirku a poooradne protahla diiiru, samozrejme se na to dival jeji manzel pan skladatel , pritom pohonil a nasledni ji vystrikanal jizvu ...a oni to jeste publikovali , no a takovy ted vystupuji v telce jako kdyby se nic nestalo .

kozinozka
10. 09. 2017 17:38

Jako kdyby jsi se přímo účastnil. Všichni tací dopadají obdobně. /včetjně nešťastncie YB/ Společný jmenovatel je podměrečná inteligence, povrchnsot a často i ty blon vlasy. V případě LM tvrdost v obličeji blondem nezachránila. Troichu více lidskosti by nezaškodilo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.