Zaskočená Gregorová: Nečekaný tah mladého milence! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zaskočená Gregorová: Nečekaný tah mladého milence!

Vyvézt vdovu po Radkovi Brzobohatém (†79) někam na dovolenou není vůbec snadné. Jednak je Hana Gregorová (65) žena, která neumí moc v klidu posedět a neustále musí něco dělat, jednak trpí panickou hrůzou z létání! Její zajíček Ondřej Koptík (33) na ni ale vyzrál...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

robin5
30. 08. 2017 11:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

svatadala
30. 08. 2017 09:41

Bože, to se paní Gregorová na stará kolena zbláznila? Po boku R. Brzobohatého se jevila, díky němu, jako dáma, asi mu to dalo dost práce, předělat trošku selku. Ovšem dnes je to typ když chytí stará stodola, je to fajrák. Že se nestydí, dělá R. a O. Brzobohatému je ostudu. To nemá doma zrcadlo, aby se podívala, že je jak ropucha a spíš s mladým vypadá jako bába s vnukem. Potřebuje z přebytečné kůže plastiku od hlavy až k patě. Mladej musí mít fujtajblový žaludek, když jako mladej na tuto stařenu vleze, no možná po tmě a s myšlenkou - bába dlouho nevydrží a pak její prachy budu užívat s mladejma holkama. Jak jsem starej, tak bych tu ropuchu nechtěl ani vedle sebe u stolu, natož v posteli, fuj, bléééééé

-bello-
30. 08. 2017 00:45

Pro Slovenu není Maďarsko cizina! Od kdy je Balaton slanej?
Kolik bere Koptík na hodinu ? Mohli by se oba rozmazlovat už jen navždy soukromí ? !!
Je možný, že existuje ještě něco blbějšího, než je ona ?!

ivoadler
29. 08. 2017 11:01

Taky mám z lítání strach. Zvlášť když se přistává a letadlo je v malé výšce. Ale když někdy je letadlo jediným dostupným prostředkem.

tosto
29. 08. 2017 09:57

Asi byla maličko zaskočená , když ji řekl , že to celé platí zase ona , ale že ji moc a moc miluje.

raduzkaxxx
29. 08. 2017 09:05

Kde on dělá ?Má vlastní příjem ? Asi jenom napojuje starším ženám internet. Možná někde je to jenom na jednu noc.

auslak
29. 08. 2017 08:57

Odvezl jí tam jejím autem a taky celý pobyt zacvakala ona . . . .tak to už ano , to je přímo lásky kopec . . . .bába si nevidí do úst , kdyby raději mlčela

ellenic
29. 08. 2017 08:33

Asi takhle, pro chlapa v jeho věku není problém po zavření očí si představit krásnou mladou dívku, nevěra to není . Paní Gregorová už by mohla ten nekonečný seriál informací o ní a o Koptíkovi utnout. Nebo může napsat divadelní hru o svém životě se zajíčkem Koptíkem a nabídnout ji třeba divadlu, které za několik milionů prodala.

kov3
29. 08. 2017 07:19

Aké romantické, až mi slzu vytlačilo....Radek sa musí v hrobe obracať...

emanuel
29. 08. 2017 06:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

emanuel
29. 08. 2017 05:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
29. 08. 2017 08:37

emanuel Je to ještě horší, když si starší žena myslí, že jí mlaďas a ke všemu ještě ve věku jejího syna může skutečně milovat . Tomu bych já rozhodně nevěřila, ale protože vím, že bych si připadala trapně, tak bych se do takového dobrodružství vůbec nepouštěla a jsem v klidu . Ale určitě má podporu od své velké kamarádky Janulky .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.