Ivana Andrlová (56): Jsem nesnesitelný člověk! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ivana Andrlová (56): Jsem nesnesitelný člověk!

Filmová smůla se jí lepí na paty! Talentu má na rozdávání, přesto Ivana Andrlová (56) nemůže narazit na pořádný kšeft, který by ji finančně zabezpečil. „Jsem nesnesitelná,“ sype si popel na hlavu. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
10. 08. 2017 10:46

Mně Ivana nevadí, naopak, je mi sympatická a bývala to hezká holka. A na svůj věk vypadá i dnes dobře, ošklivá není. A co se týče talentu, hrála v mládí dobře, byla šikovná, dnes ji do role vhodné pro ni neobsadí holt proto, že není vyvolená. Raději cpou tisíckrát okoukané tváře dokola do každé srágory i filmu, A poslední dobu hrají "modelky" neboli curvy, katastrofa, rodinné klany - Žilkovci, Slováčkovci, Prachařovci a spol. přičemž jejich potomci často nemají talentu ani 1%. Prostě děs a hrůza!

defakto
10. 08. 2017 07:55

... snad právě proto , že kdysi "musela " hrát snad ve všem , tak o ní dnes není zájem . Ja sám jsem na ní doslova alergický , když jí vidím nebo slyším z obrazovky , tak hned přepínám .

ivoadler
09. 08. 2017 17:05

Byla to pěkná (a drzá) holka. Ale co dál. Krása je pryč, drzost zůstala. Takových je.

-bello-
09. 08. 2017 15:43

Viděla jsem ji v civilu a moc jí to slušelo.Naprosto ji chápu.Ona řekne naplno, co se leckterý neodváží. Profit z toho mají nakonec jen ti co " nic neřeší " a jen čekají, až to za ně někdo udělá a mezitím vedou nanicovaté kecy o nápravě společnosti, svých pocitech, umění a lásce mezi lidmi. Ale ! - všichni drží svá " umělecká " ústa na uzdě, jen aby o kšeft třeba jako je Růžovka nepřišli.

jity
09. 08. 2017 10:11

Andrlová bývala za mlada hodně obsazovaná, ale všechno holt jednou končí. Neni přece jediná, kdo nemá kšefty.

ejvm1712
09. 08. 2017 06:01

Andrlová co takhle někam do marketu? Vybalovat zboží a občas k pokladně?

-bello-
09. 08. 2017 15:46

ejvm1712
běž tam ty!
A měj na paměti, že když si tam pustíš hubu na špacír, tak taky letíš! A talent k vybalování flašek s okurkami fakt mít nemusíš!

lesni.vila.samecek
09. 08. 2017 05:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.