Zdravotní trable Verešové (36): Krutá daň za krásu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zdravotní trable Verešové (36): Krutá daň za krásu!

Modelka Andrea Verešová má dokonalou postavu i tvář. Na jejím těle však najdeme i místa, na kterých je dobře znát, že modelka má za sebou už roky tvrdé práce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
27. 06. 2017 19:53

Článek o ničem, kvůli čemu by bylo třeba přemýšlet. Více mne děsí její návrhářské ambice. Druhá Natalie Ruden z ní nikdy nebude, ty šaty, co už navrhla bych si na sebe určitě nevzala. Od mých studentských let jsem si vždy navrhovala šaty sama a musím neskromně přiznat, že vždy hezké.

-bello-
28. 06. 2017 11:09

ellenic
no nevím, ty krajkové šaty s rozparkem k rozkroku s požadavkem nic pod to a ta bílá ( pěticípá) hvězda prsknutá na temeno je výtvor od Natálie Ruden a jak říkám, tohle nevymyslí nikdo jiný , než N.Ruden a oblíkne to zas nikdo jiný , než nějaká pro prachy Slovena.Dle mého dost krutý !Denně se stýkám s cizinci, mezi nimi i Rusy.Ti co se kolem mě vyskytují jsou excelentně oblíkaní ( mladí i staří) , zejména moskvané a tohle by na sebe neoblíkli. Mimochodem taky vím, že kecy, jaké jsou Pařížanky módní jsou dávnou a lehce od doby Coco Chanel francouzskou PR frází.Opakovat to budou všichni, protože holt tam bylo nejvíc salonů v Evropě , tedy soustředění módy.Běžná Pařížanka na molu nechodí a dnes se spíš prezentuje v uválených hadrech

ellenic
28. 06. 2017 23:47

-bello- Některé šaty od Natali Ruden se mi líbí, neříkám, že všechny, ale mám své favority. V Paříži mne zaujala sympatická žena, která seděla poblíž našeho stolku v kavárně. Vysoká, štíhlá, asi tak 55 let, černé úzké kalhoty, bílou košili, šátek, černý dlouhý kabát. Upravená, mikado, černé vlasy k ramenům. Neustále se usmívala a když šla kolem našeho stolku, tak se usmála , lehce uklonila a pozdravila. Manžel se mne ptal, jestli ji znám, já jsem mu řekla, že ne, ale že se dívala naším směrem, když jsme si spolu povídali a vždy se usmála. Zaujala mne tím, že ačkoli měla na sobě jen dvě barvy, tak vypadala velice elegantně. Ta by klidně mohla i ve svém věku na přehlídková mola .

ivoadler
27. 06. 2017 17:08

Má vbočený palce. A co má být? Bude hůř.

vigela
28. 06. 2017 16:53

Souhlas.

-bello-
27. 06. 2017 15:34

A já si říkala, proč má furt tak vyjevenej výraz.Ta blbka je sjetá Tramalem

zkratik
27. 06. 2017 12:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.