Trapas na velké autogramiádě Karla Gotta: Ivana štvala fanoušky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Trapas na velké autogramiádě Karla Gotta: Ivana štvala fanoušky!

Autogramiáda s pachutí! Nijak jinak se nedá nazvat dění na nedělním setkání Karla Gotta (77) s fanoušky na lodi v centru Prahy. Akce v režii Slavíkovy manželky Ivany Gottové (41) skončila fiaskem, když ochranka po jejím rozčílení vyvedla několik zpěvákových příznivců ven.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

stooslu
24. 08. 2017 10:46

Odejít včas je umění. To ale Goťák nesmí, musí vydělávat. Teď už, chudák, jako šašek.

-bello-
21. 06. 2017 00:51

Kdyby jednou jedinkrát Gottová, resp. "managerka " Gott Family Ltd. nechala jít na akci Gotta samotného a dopřála tak fanouškům pocit , že je to furt ještě chlap!.Ale to ona nééé!! Místo toho ukazuje opičku a jak je blbá nechápe, že nemá dokazovat národu, jaká je ONA úžasná manželka, nýbrž vyzdvihovat jeho, jaký ON je úžasný muž a že je to pořád chlap, co má věci pod kontrolou a o sobě a svých aktivitách rozhoduje pořád ještě sám. Bohužel PR management Gottová neumí a prezentuje Gotta jako infantilního blbce, což Gott sám nerozeznává, neb jím opravdu je . A když už se do role manželky Mistra ponořila, tak ať se ji aspoň naučí!
A kristepane ať jí někdo poradí, co si vzít na sebe.Ta sukně je od Vietnamce a to triko z čínské večerky ?
Hm , dejte husopasce zlatej valoun ....

pisalek
21. 06. 2017 14:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
20. 06. 2017 18:54

No, přijde mi, že ono všeho moc škodí.To co se teď děje okolo osoby Karla Gotta, to již není normální.

pisalek
20. 06. 2017 13:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
20. 06. 2017 11:49

No jasně, debilní primitivní ***amotní nadržení ***i z AHA! zase šíří nenávist. Náhodou jsem si všiml článku na Super.cz a tam píší, že Ivana byla příjemná a usmívala se a byla v pohodě, autogramiádu že protáhli a byla pohodička.. Já ji nemusím, ale je hnus, jak tahle žumpa plná sra*čk nenávidí celý svět a hojí si tu ego s jejich vzděláním z pomocných škol a IQ max. 100.

domino22
20. 06. 2017 10:10

paní Gottová si chce ještě užít slávy a pozornosti.... až totiž manžela nebude mít, ani pes po ní neštěkne. Pan Gott rezignuje a nechá se vodit jak cvičená opička.... ale asi mu to tak vyhovuje

anezat
20. 06. 2017 10:16

pisalek
20. 06. 2017 13:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tlamovka
20. 06. 2017 07:26

Já paní Ivaně fandím a moc se mi líbí jak se o svého muže stará. Fanoušci jsou mnohdy naprosto nekorektní,jednají jako zdivočelé stádo a nerespektují fakt,že je to člověk,který má za sebou určitý věk,velmi těžkou léčbu nemoci a tímpádem je velmi zranitelný! Fanouškům je to jedno,ti jdou hysttericky za svým a paní Ivana dělá velmi dobře že svého manžela chrání,on také ví,koho má vedle sebe. Opravdu milující ženu,která neváhá pomáhat a za to sklízí jen urážky a opovržení! Smekám před ní!!!

domino22
20. 06. 2017 10:16

pan Gott by měl sám vědět, jestli je mu dobře a může mezi lidi, nebo jestli se má šetřit a autogramiádu si odpustit...Copak se ještě za těch cca šedesát let slávy nenabažil ???

pisalek
20. 06. 2017 13:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
20. 06. 2017 06:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
20. 06. 2017 06:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.