Krize vztahu? Hrdlička o Plíškové: Aby mě neposlala do prd*le ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Krize vztahu? Hrdlička o Plíškové: Aby mě neposlala do prd*le !

Vztah Karoliny Plíškové s Michalem Hrdličkou je zalitý sluncem. O svém chování však musí televizní sporťák občas hodně přemýšlet. Bojí se, že když se nechá moc unést, pošle ho talentovaná tenistka někam.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bac-bum-bac
20. 06. 2017 10:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

husakovodite
19. 06. 2017 14:27

Dělá to dobře. Život je krátkej, roky přibejvaj a než se sebe dělat přiblblýho sporťáka v TV. Takhle projede celej svět a ta pipina mu to ještě platí. A když bude chytrej, tak už do smrti nemusí máknout. Ha

marlen5
19. 06. 2017 13:23

Je to ubožáček, který neumí žít jinak než na účet své partnerky. Zřejmě si neuvědomuje, že když troubí do světa, že se musí ve svém věku teprve učit vhodnému chování, tak se někde v minulosti stala chyba. Kdyby se přestal vyhřívat na výsluní slávy svých partnerek, tak po něm neštěkne ani pes a moc toho taky asi neumí, tak kdo by ho živil. Velebnosti, to je hnus, jdu b. l. e. j. t !

jardavozembouch
19. 06. 2017 12:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Cnerolka
19. 06. 2017 17:01

Váš komentář je opravdu trefný a hlavně vtipný-moc jsem se nasmá­la"na­pomá­dova­nému zlatokopovy"

tenerife
19. 06. 2017 19:38

Jardo, také jste mě velmi pobavil,já mu tu upřímnou lásku vůbec nevěřím,dělá vše jen proto,aby byl do konce života zajištěn.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.