Potupa pro českou slavici: BÍLÁ VE SLEVĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Potupa pro českou slavici: BÍLÁ VE SLEVĚ!

Šok! Lístky na Lucii Bílou (51) nabízejí pořadatelé jejího brněnského koncertu se slevou. Ztratili snad fanoušci o Českou slavici zájem? Deník Aha! zjistil, že jde o vážný problém, do kterého už vstoupil management zpěvačky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vigela
19. 06. 2017 20:01

Nemůže být nejúžasnější věčně. Ale já jsem ji nemusela nikdy.

jardavozembouch
19. 06. 2017 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

crossby66
19. 06. 2017 11:59

Po ukončení spolupráce se Soukupovými, jde dolů a ještě níž. Žije z podstaty minulosti. Kdo si její písničky zabrouká? A zapamatovat si těžký, nic neříkající a nesmyslný text? Ty tam jsou doby, když... No hold stárneme všichni, ale "slavíci" to mají problematičtější než my co po nich netoužíme. Bože, jak se mám fajn. DÍKY.

jity
19. 06. 2017 13:10

Jo všechno jednou končí i koze přejde bzíkání.

antonuis.j
19. 06. 2017 14:46

antonuis.j
19. 06. 2017 11:31

I z pouhých fotek Hany Zaňákové faleš a neupřímnost přímo stříká, brrr... A když ji slyším mluvit, nedělá se mi dobře - sladší a falešnější rádobymedový hlásek se jen tak neslyší! Jsem ulepen od medu/jedu! A co se týče "zpěvu" - už není. Kdyby zpívala, což tak dovedla, tak OK, ale ona řve jak tur v posledním tažení a neudýchává, absolutně ne, tlačí ze sebe tóny jak zajíc bobky, křečovitě a brutálně - i z toho mi není dobře, nešel bych na ni ani kdyby mi za to platila ona. Holt je pryč doba její slávy, byla jiná, zaujala, ale dnes se žádá zpěv a ne řev, a jsou tu talentovaní mladí, kteří tuhle ulhanou srdíčkářku strčí hravě do kapsy.

pure7
19. 06. 2017 10:48

...tak vedle toho"... bych se ráno pobudit nechtěl... protože z toho leknutí...z těch vyvalených sracích očí a strhaného ksichtu... bych musel použít váleček na nudle ...

radar666
19. 06. 2017 10:01

Jaká potupa ? Je to jen odezva na na arogantní a sebebestřední chování,této kdysi dávno skvělé zpěvačky..Za poslední léta nic neukázala a žije jen z bývalé slávy. A s těmi Slavíky je to stejné,jako u Gotta! Prostě pořadatel ankety určí kdo vyhraje a nějaké hlasování fanoušků je až vedlejší záležitost..Takže se nemusí ani divit,že její koncerty tolik netáhnou a nebýt jejich milostných eskapád a bulváru,pomalu by upadla v zapomění !

jity
19. 06. 2017 09:41

Nějak mi ty její písničky netáhnou. Nešla bych ani zadarmo, ztráta času.

reenata
19. 06. 2017 11:17

paralenka
19. 06. 2017 09:23

Nějak ji na té úvodní fotce zapomněli vyretušovat, je to nehezký pohled. Koloušci zřejmě jdou po jiných hodnotách než po vzhledu . Jinak nevím, nikdy mě nenapadlo jít na její koncert, patřím k těm, které jako zpěvačka neoslovila. Špinarka taky řvala, ale mně byla bližší, kdysi to byla třeba Urbánková s písničkou Závidím, Kubišová... nicméně ta mě svým koncertem v Brně zklamala, je vidět, že jí hlas hodně zestárnul. A samozřejmě Hana Hegerová, to byla fakt dáma, i když hodně skromná. Ale Bílá????

zlobit
19. 06. 2017 09:18

Paní Zaňákové může být jedno za kolik se lístky prodávají, protože ona má smlouvu na určitý obnos.

jardavozembouch
19. 06. 2017 07:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.