Dcera Dalibora Jandy zpěvačka Jandová (28): Jak tráví neděli? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Dcera Dalibora Jandy zpěvačka Jandová (28): Jak tráví neděli?

Jde ve šlépějích slavného otce Dalibora (64), na jehožvystoupeních vystupuje často jako host. Zpěvačka Jiřina AnnaJandová (28) hraje na kytaru a piano a své písničky si sama skládá.Nedělnímu Aha! prozradila, že se ale nikdy nenaučila snídat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Razbucha
15. 02. 2019 09:35

Tak nevím koho zajímá jak traví čas tato paní.Jedno je ale jisté.Zpívat vážně vůbec neumí.Máma me vzala na koncert pana Jandy. Mámě to udělalo radost a mě to nijak nevadilo i když mi ta hudba nic moc neříká.Ale pak přišel šok.Speciální host koncertu-Jiřina Anna Jandová. Vážně hrůza. I když jr to její tatínekk, na svoje konceety by ji brát nem.Nikdo není povinen toto poslouchat.A to jsem vážně nezaujatá a v jejich letech.

anezat
12. 06. 2017 11:55

Článek o tom, jak tráví neděli Jandovic přestárlé dítě. Kolika soutěží se už zúčastnila, aby dokázala, že v ní vážně něco je? Jandovi už o jedno dítě přišli, tak se aspoň tomu druhému snaží dělat první poslední. I když ve 28 letech by toho už mohla dělat trochu víc...

ivoadler
11. 06. 2017 16:47

Zpěvačka to nebude, i když tatínek tlačí jak může. Bez hostování na jeho koncertech by si neškrtla.

antonuis.j
11. 06. 2017 11:30

Možná fajn holka, ale nemá to hlavní, co zpěvačka musí mít - HLAS. Absolutně bezhlasá a jalová, místo hlasu se z ní line teplý vzduch a slabounký sotva slyšitelný šepot, absolutně bezbarvý a jalový. Měla by se věnovat něčemu jinému, tahle se zesměšňuje, je to otřesné.

jity
11. 06. 2017 11:41

Zřejmě otec je u ní nesoudný, ale je to škoda opravdu se měla věnovat jinému povolání.

kinki
11. 06. 2017 05:42

Pocula som ju spievat.Je to DES. Nema na to. Je sice pravda,ze kazdy mame svoj vkus. Ale ona je pre mna cisty nevkus.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.