Gottova dcera o maceše Ivaně: Měla jsem obavy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Gottova dcera o maceše Ivaně: Měla jsem obavy!

Druhorozená dcera slavného zpěváka má strach o jeho zdraví a tak se s ním kontaktuje, jak jen může. V souvislosti s tím pak promluvila i o vztahu se svou macechou. Jak to spolu holky mají?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Shelby16
11. 06. 2017 12:55

Lucie je z Gottovy rodiny ta nejslušnější a nejsromnější. Macecha Ivanka, rádoby její kamarádjka, už nějak stihla to, že jí patří celý Gottův majetek, kromě jeho garáže. Jsem zvědavá, jestli prvorozené Gottovy dcery zdědí jednou po něm aspoň tu garáž, ale dá se předpokládat, že i o tu garáž s Meďourem svede Ivanka boj, aby jí získala a její panství na Beltramce bylo kompletní. Karel Gott Lucii koupil jednou skromný byt, což pro něj byla maličkost, Lucie by si zasloužila, aby od Gotta ještě něco dostala, nebo kdyby se s ním něco stalo, tak už neuvidí ani korunu a do důchodu bude dělat prodavačku za nejnižší český plat.

-bello-
10. 06. 2017 11:45

Tu " Ivanku " si mohla odpustit.Kromě toho, má-li s
" taťkou " ( ) dobrý vztah, může jí on sám věci vysvětlit a nemusí to jít skrz síto Gottová.
Ta holka prozradila víc, než si myslí.Holt je blbá po taťkovi
Na druhou stranu, Gottová ( a jak já tu osobu nesnáším ! ) nemusí být kamarádkou každému dítěti, které Gott někde zplodil a po létech pozval domů.To fakt nemusí.

qwertina
10. 06. 2017 23:21

ivanak
09. 06. 2017 15:58

Nevím,ale mám pocit,že ji moc nevěřím.Podle mě je to hodně slušná mladá žena a nechce být vláčena bulvárem a pravda je někde jinde.Ale vůbec se ji nedivím.

88ww
09. 06. 2017 12:47

Zřejmě jediná normální z Gottovic rodiny.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.