Dagmar Havlová (64): PROZRAZENO! ZA CO UTRÁCÍ STATISÍCE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Dagmar Havlová (64): PROZRAZENO! ZA CO UTRÁCÍ STATISÍCE

Krásné ženy, luxusní róby a šperky za statisíce. Tradiční Letní párty královny Pařížské Tamary Kotvalové (53) byla přehlídkou toho, co právě frčí. Navzdory nepřízni počasí přišla i Dagmar Havlová (64) a na první pohled bylo vidět za co ráda utrácí. Vynesla módní doplňky za téměř půl milionu korun. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
11. 06. 2017 16:37

Přirozeným výběrem (Charles Darwin) se z jednoho druhu stává druhů více. Jeden nový druh se už rýsuje. Bude to člověk šoubyznysový. Plemenitba a rozmnožování jen uvnitř vybraného okruhu osob, k tomu zvláštní životní podmínky, které nikdo jiný nemá. Pravda, vznik nového druhu trvá poměrně dlouho, ale pokud se do toho procesu vnese uvědomělý prvek, proces se urychlí.

klounov@...
11. 06. 2017 09:59

Pokud ví tak paní Havlová nosila krásné šperky už jako Veškrnová.Asi si na ně vydělala svým skvělým herectvím.Vy tady jí nesaháte ani po kotníky a to v ničem.Ty příspěvky jsou váš problém ne její.Vy nešťasni zamindŕkovaní lidi

-bello-
12. 06. 2017 01:05

klounov@...
pokud vím, tak jako Veškrnová nosila bižu a sem tam si navlíkala knoflíky
Nevím, jak vysoko má kotníky Veškrnová , nebo Havlová / na jménu nebazíruju / , ale vím najisto, že její kotníky jsou taková level, že máš recht, k těm se radči nepřiblížit.
Problém je, že Jako holky v porcelánu anebo šantán dobrý, ale Její pastorkyně nebo Rod Glembayů horší a horší.
To víš, já chodím do divadel furt a Holky z porculánu mám dávno za sebou a Havlová zas nic kloudnýho před sebou

dell49
11. 06. 2017 09:51

Bello,říkam ti to pořá.Musíš makat ne si jen půčovat prachy.Neumíš nic a holuby pečený do huby nelítaj..I v rekvizitárně se musí makat.A někdy se kouknu na tu tvou značkovou kabelku co má Kotvalová.To se asi nasměju

DutchSchulz
09. 06. 2017 09:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
10. 06. 2017 11:38

dutch
Petr Bendl rozdával taky dotace stylem já na kámu, káma na mě.A dotoval přece stáje ( resp. celý statek) herce Vydry. Má tam totiž taky on ustájené koně.Nálepková má koně taky, možná se kousek uloupl z dotací i na ni.
Kotvalová je blbka, protože mlží všude o tom, jak začínala podnikat.Všichni ale ví, že ta polo-Slovena - střední pedagogické škola - nezačínala, ale jen dědila a přebírala. A samozřejmě , že se na furt usalašila v Čechách , proč taky jezdit s módou do jejího rodného chudého Slovenska! ?
VIP jsou málo početná skupinka a množí se a žení a množí majetek jen mezi sebou a je to stejné, jak za první rebubliky. Jako největší současnou vztahovou křeč z řad VIP já ale vnímám tu TV hlasatelku co si vzala " kancléře " Mynáře.
Bóže to je parta, ta česká VIP

kajman1
09. 06. 2017 06:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
08. 06. 2017 20:39

přesně tak,chytrým patří svět a blbým robota..tak to je a jiné to nebude..ZDAREC B.L.B.E.Č.K.O.V.É ,ZALKNĚTE SE ZÁVISTÍ

avina
08. 06. 2017 17:15

Po malém, hubeném staříkovi jí zůstalo prázdno- je to vidět v pohledu. Že si neoblekla Vaškovu košili,jak to prohlašovala. Postava almara, jak tu košili..... Nyní utržila za lavečky ,tak utrácí. Ninočka bude dědit.

majojo
09. 06. 2017 05:20

Proto si tu kobylu ten její Holanďan taky bral.

skp705
08. 06. 2017 15:40

Takze Havlova je Havlovka?

rentierskej
08. 06. 2017 15:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
08. 06. 2017 15:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivanak
08. 06. 2017 17:13

Přesně a vypadá jako kdyby ji dal někdo hlavu do svěráku.

aurora45
08. 06. 2017 14:51

Stejně vždycky vypadá tržnicově - včetně špatného mejkapu.

sichlhamr
08. 06. 2017 14:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortun
08. 06. 2017 13:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
08. 06. 2017 10:17

Prostý občane, žasni! Závidět není co. Jen to štěňátko je krásné.

-bello-
08. 06. 2017 10:01

Takový hábit s potiskem něco mezi Matragi a Muchou a Disney bych si neoblíkla nikdy.Jaké značky je ten pokus ? Jestli to uvádění cen má provokovat v lidech naštvanost, pak je to blbost !Kabelka Havlové je měkký měkýš , nedrží to tvar a hlavně kabelka s řetězem kolem krku, který škrábe, rolují se do něho vlasy ( i když jsou vyčesaný ) a který studí je kravina, Gucci negucci, je to blbost.Jednou použiješ a odložíš, nebo jako Havlová použiješ a letíš vyměnit
Mám stejnou kabelku co má Kotvalová .No a co jako ?
Mě akorát štve, že se Kotvalová opičí po mně
Jestli jsou brilianty módními doplňky, anebo nadčasovými šperky si musí AHA ujasnit . a Havlová ať nemíchá bílé kovy se žlutými a bižu se šperky.
Proč by Kotvalová měla být královnou Pařížské nechápu.Kdysi kralovala Tatrám, kde dělala vychovatelku .V Přížské podniká.To je všechno.Musím uznat , sekne jí to , šmrnc to má.
Ovšem sama o sobě tvrdí, že má vynikající komunikační schopnosti.Možná jo, ale já byla mrtvá smíchy.Horší klišé nevymslí ani blbec z Besídky zvlášní školy, cit :
Kotvalová: ..." Těším se z maličkostí. Třeba když po dlouhé době zpoza mraků vykoukne slunce. "....

sichlhamr
08. 06. 2017 14:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.