Ilona Csáková: Pikantní řeči s Gottem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ilona Csáková: Pikantní řeči s Gottem!

Jedním z hřebů velkého koncertu Karla Gotta (77) v Divadle Hybernia byl Mistrův duet s Ilonou Csákovou (46). Ještě než ho zazpívali, měl Slavík vůči své kolegyni několik sexuálních narážek.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sensadrak
08. 07. 2017 22:03

Starej normalizační zpěvák a bedna kytu vedli pikantní řeči, to muselo bejt k popukání.

petrmetr
09. 07. 2017 06:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
08. 07. 2017 21:34

u mistra bylo znamo, ze kterakoliv s nim chtela duet musela s nim nejdriv do postele kde predvedla ty nejlepsi prasecarnicky ...paklize posouchala na slovo tak se zaslo do studia

aveneta
08. 07. 2017 16:32

Ona pravda je tak uprostřed....ano Gott býval prvotřídní zpěvák, ale dnes je to jen slabý odvar minulosti a žije ze slávy let minulých. Je to věkem a nemocí která ho postihla....no budíž mu ke cti, že to nevzdal a bojuje v životě.....ale ten výkon již to není.

ivanak
08. 07. 2017 14:00

Fakt vtipný.Csáková věrná kamarádka Gottové.Obě stejné IQ.Gott už mě dávno zklamal a proto mi nestojí ani za komentář.A to jsem ráda poslouchala jeho písníčky.Holt časy se mění.

travina
08. 07. 2017 15:20

Bože vy jste ale trapná Gott byl, je a vždy bude náš nejlepší PAN zpěvák ( A jestli vy ho odsuzujete jen za hloupé kecy, které píše bulvár, tak vaše IQ je teda opravdu na velmi nízké úrovni A do I.C. a jeho manželky se nestrefujte ... obě mají rozhodně větší IQ než vy. Ten, kdo leží v bulváru a věří mu každé slovíčko, tak jiné IQ mít rozhodně nemůže

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.