Mistrův velký koncert: Nový člen Gottova týmu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Mistrův velký koncert: Nový člen Gottova týmu!

Udělal další razantní změnu ve svém týmu! Karel Gott (77) po letech opustil známou kadeřnici Petru Měchurovou (41), která se mu starala o vlasy, a najal si někoho jiného. Mladík Daniel Pašek (23) zpěváka ostříhal už na včerejší koncert v Divadle Hybernia.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
01. 06. 2017 10:07

No fajn, tak mu upravil vousy.Chmýří na hlavě nejsou vlasy. Peškovi se to povedlo.Sestříhal, napatlal tužidlem a vyfoukal dozadu.
Zaujalo mě, jak je možné, že soud nerozvede manželství, které nefunguje , je formální a jedná s navrhovatelem jako nesvéprávným.Dokud nemá Adam poručníka, odpovídá sám za sebe, ne? A po rozvodu mu může pomoci homecare, nebo ne snad? Na pečovatelku má.
Manželka nechce přijít o ten slibně se blížící vdovský důchod a dědění majetku.Pokud je to tak, jak je uvedeno v AHA, pak se mi to nelíbí!

aveneta
01. 06. 2017 09:25

Tak toto mě pobavilo po ránu.....nový kadeřník Gotta těch pár šedivých vlasů s tím nejdou dělat zázraky, stačí běžné ostříhání. Třeba si nechá Karel tzv. nastřílet vlasy

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.