Vrah Kajínek dostal milost: Co dělal po propuštění! První kroky, první slova… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vrah Kajínek dostal milost: Co dělal po propuštění! První kroky, první slova…

Karta vězně číslo DUL3X6 byla včera přesně v 11:40 ukončena, službukonající dozorce do ní dopsal poslední dvě slova: PREZIDENSTKÁ MILOST! Ve stejném okamžiku jeho kolega doprovodil po dvoře rýnovické káznice nejznámějšího doživotního odsouzence Česka k bráně kriminálu. Jiří Kajínek (56), kterého soud potrestal za nájemnou vraždu dvou mužů a pokus o třetí, vyšel na svobodu... 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

domino22
24. 05. 2017 09:22

Panu Kájínkovi svobodu přeju... O jeho vině mám, stejně jako řada jiných, pochybnosti. Byla spousta vrahů, kteří vraždili bestiálně a nikdo o nich s takovým opovržením nikdy nemluvil... A říká-li Kalousek, že "pustili sprostého vraha" a slušným lidem se z toho dělá nevolno, tak jen doufám, že tím slušným člověkem nemyslí sebe !

6010
24. 05. 2017 08:41

Sobotko, Kalousku, jak já bych si přála, aby byl obnoven proces s Kájínkem, který by dokázal jeho nevinu.Pak bych Vám toho vraha omlátila o hlavu.Všichni víme, že je v tom namočený kde kdo, včetně policie a vy ho nazýváte vrahem.A Klaus s Havlem, ti ať se stydí, za ty jejich plané sliby.Ubožáci a srabi.Jen když propustili kde koho, hlavně své kamarádíčky, kteří byli mnohdy mnohem horší, než celý Kájínek a ještě bez jakýhkoli podmínek.Tady má Kájínek 7letou podmínku.

setroseuros
24. 05. 2017 08:22

Proc ho nazyvate vrah? Je to Kajinek! No a kdyby vrazdil on, proc by udelal takovou hloupost(chybu) a nechal jednoho svedka jen s postrelenim do nohy ? Nejak se mi to nezda! A proc ma svedek z jeho propusteni najednou takovy strach ? A policista co tam byl tak ten jel ,,nahodou ,, zrovna v tom case kolem a navic sam ! 😁 ???

egyptanka
24. 05. 2017 06:27

Vrah? To jste Aháci zase přepískli. Vy jste u toho byli? Jste v té redakci pěkná svoloč.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.