Rodina paterčat na mizině! Co se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rodina paterčat na mizině! Co se stalo?

Rodina paterčat dostala od magistrátu 616 tisíc! Byly to peníze z původní sbírky, kterou pro děti vypsal Klub vícerčat. Kvůli tomu však přišla rodina o veškeré sociální dávky a je tudíž na mizině. Nemá prý ani z čeho zaplatit nájem a další běžné výdaje. Darované peníze na tyto věci totiž použít nelze.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karelr4
12. 05. 2017 09:00

Nazývat Cikány výrazem „Romové“ je diskriminace ostatních cikánských etnik. Těch je v Evropě mnoho: Sinti, Jerli, Kalé, Kalderaš, Roma, Lalleri, Lovara a Manuš. Je to asi tak, jako kdybychom všechny Slovany chtěli nazývat pojmem „Bulhaři“.

adinaha
06. 05. 2017 11:40

Jak píší v jiném článku, tatínek do práce nastupuje. A pro věčné rýpaly - on dříve pracoval, dělal v Bille na Karlově náměstí, denně jsem ho tam vídala, a byl velice příjemný (na rozdíl od jiných). A dále - výhrady mějte k těm, co cíleně plodí jedno dítě za druhým, a ne tady, kdy byla paterčata počata přirozenou cestou. Nebylo to tedy plánované a je zázrak, že jsou všechna děcka v pořádku.

rezacek
09. 05. 2017 23:34

NIKDO jim nevyčítá, že zplodili paterčata. To je skutečně příroda, nikdo netvrdí, že to vrhají jako štěňata. Jenže teď je dětem snad čtyři, nebo kolik. Takže matka do práce a děti do školky. To by jim měla Šabatka poradit.

briana
06. 05. 2017 08:26

Zní to sice hnusně ale ona měla možnost to těhotenství regulovat. Každému normálně přemýšlejícímu člověku dojde že tolik děcek nejde zvládnout. Nechtěla, tak ať nebrečí a táhne do práce. Peněz dostali už dost a jenom natahují ruce.

liskabystrouska
06. 05. 2017 11:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rezacek
09. 05. 2017 23:39

Romy skutečně píšeme s velkým R. ledaže byste si myslela, že si ta svoloč ani velké písmeno nezaslouží.

adinaha
06. 05. 2017 12:54

A Vy byste to dokázala, těhotenství regulovat - tohle dítě si nechám, tohle ne? Jsou to všechno hezké, zdravé děti, počaté neplánovaně. V Americe je matka osmerčat málem národní hrdinkou, a tady se do paterčat každý strefuje jen kvůli jejich původu.Jen podotýká - jsem bílá a nepřizpůsobivé opravdu nemusím, ale této rodině fandím.

ellenic
06. 05. 2017 13:56

adinaha Regulace je svobodná volba matky, ale většinou na doporučení lékařů. U paterčat je velké riziko zejména pro matku, tohle je obrovský nápor na dělohu ženy. Stačí si zjistit potřebné informace, takže kdyby byla rodina rozumná, tak trojčata by jim určitě stačila .

mrdounberlusconi
06. 05. 2017 15:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
07. 05. 2017 10:07

berlusconi Tvůj nick mluví za vše, z Tebe si tak asi dělám . Když neznáš zdravotní rizika, tak se do toho nemontuj, pi.tom­če!!!!­!!!!!!­!!! O riziku si to můžeš najít na Netu, nebo se zeptej lékaře. Jsem totiž z oboru, takže o tom vím své .

ellenic
08. 05. 2017 14:25

berlusconi Jsi hlupák, všechny Tvé příspěvky jsou hnusné hovadiny . A pozdravuj svoje zmetky!!

ararat
09. 05. 2017 16:42

nech se léčit ty elenic.potažmo chaluge,Markéto Sommerová z Práglu,ty socko zadřená...bože tobě to dobře hrabe...

rezacek
09. 05. 2017 23:37

Regulace znamená, že žena přijde do jiného stavu a nechá si to vzít. NELZE potratit 3 plody z pěti a porodit dvojčata. Ale poslední dvě věty by se měly tesat, naprosto souhlasím.

ales
06. 05. 2017 08:25

Všem, kteří matku posílají do práce: kdo z vás ji zaměstná? Z pěti (resp. šesti) dětí bude každou chvíli aspoň jedno nemocné a kdo s ním bude doma? A když se mamina zaměstná, vydělá si aspoň na školkovné? Máte vůbec děti? Dovedete si představit výdaje na jídlo a oblečení? A taky musí mít čas na nákupy a vaření. Běžte jim pomáhat a budete mluvit jinak. Paterčata neplánovali ani si je nepořídili ze zištných důvodů. Je mi za vás všechny hanba.

mrdounberlusconi
06. 05. 2017 11:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rezacek
09. 05. 2017 23:41

Ať si najde na dvě hodiny denně úklid. Mně by nevadila koštěmetka s pěti dětmi.

karelr4
12. 05. 2017 09:04

Nazývat Cikány výrazem „Romové“ je diskriminace ostatních cikánských etnik. Těch je v Evropě mnoho: Sinti, Jerli, Kalé, Kalderaš, Roma, Lalleri, Lovara a Manuš. Je to asi tak, jako kdybychom všechny Slovany chtěli nazývat pojmem „Bulhaři“.

alfin
06. 05. 2017 07:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
05. 05. 2017 21:46

A co takhle do práce, rodičově? Já, pokud nechci živořit z důchodu, pracuji i ve svých 65 letech, a vy, mladí zdraví jedinci, jen natahujete ruce? V životě jsem nedostala ani korunu podpory, sama jsem děcka vychovala, bez babiček, chův, bez tatíka či jiných vymožeností! A vás hanba nefackuje? Tohle je přesně ten případ, kdy bych do sbírky nedala ani korunu, podporovat lidi, co mohou pracovat, prostě nebudu! Já vím, sklaplo vám, předtím jste z darovaných peněz utráceli za kroužky a věci pro nejstaršího, což si ne vždycky běžná rodina může dovolit. Z daru nemůžete a už brečíte? Asi něco nechápu. Myslíte, že za mě někdo platí bydlení nebo léky?!

ellenic
06. 05. 2017 01:19

paralenka Jak je možné, že platí 13 000 Kč nájem? Za byt 3+1 v Milovicích, částečně zařízený v pronájmu se platí 11 500 Kč.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.