Gregorová o útěku Koptíka: Mě to fakt netrápí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Gregorová o útěku Koptíka: Mě to fakt netrápí!

Vztah Hany Gregorové (64) s o mnoho let mladší Ondřejem Koptíkem (32) je veřejností probírán dnes a denně. Spekuluje se o tom, proč si pohledný mladík s oblíbenou herečkou začal a mnoho lidí si myslí, že za tím stojí jakési zištné důvody. Jenže herečka si vztah s mladým mužem užívá a z jejích slov je jasné, že ho bere opravdu s nadhledem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

IngKecner
19. 09. 2017 10:44

Mnoho profesionálů se živí tím, že nám radí jak zvládat stáří, jak být aktivní, jak být optimsitičtí, ap. A ve výsoedku by sjte šedesátnici nejraději pohřbili, takže se vás ta výuka asi nedotkla. jenže stáří nemine nikoho. A někdo je starý psychicky již ve dvaceti, a naopak někdo je jura až do konce života ./ přímá zkušenost v rodině/

anezat
28. 04. 2017 09:08

Mně je sympatická, v jejím věku se nefláká. A teď se tu do mě všichni pusťte. On ji stejně opustí, hlavně že se na ní zviditelnil.

mirkazam
28. 04. 2017 10:11

Sranda,ona jejich vztah bere prý s nadhledem....no ono jí totiž ani nic jiného nezbývá.Hezká není, je stará,a tak ji musí docházet,že ten vztah je krátkodobá záležitost......

antonuis.j
28. 04. 2017 13:26

Mně taky, přijde mi pohodová a temperamentní, podle mě v klidu, nepáře se s tím a řekne co si myslí... Jako herečka se mi zdá dobrá, zamlada byla kočka.., nevím proč ji všichni tak nenávidí, mně je daleko, milionkrát nesympatičtější její vypečený namyšlený synáček a ošklivá přešitá namistrovaná snacha.

bursik
28. 04. 2017 05:39

Gregorova je vesela vdova -ve Francii se take divi Macron? A jinak at zije rovnopravnost .Dedky toleruji a opacne u kazde 50+takovy poplach v kovarske ulicce

-bello-
28. 04. 2017 00:03

No jen ať maká.Gigolo je placená práce, asi tak jak prostitutky.Jen nevím, proč tam nevrazí Babiš taky EET pokladnu .

ararat
28. 04. 2017 02:10

že tebe lopato trápí EET,vždyť tebe se EET vůbec netýká,buď ráda že budeš mít na vyplacení důchodu magore

setroseuros
27. 04. 2017 17:49

A on dela co ? Nebo vydelava jenom ona a on se jen predvadi ?

eisenbieger
27. 04. 2017 16:39

to musi bejt pohled kdyz tohle lezi na posteli se zmuchlanou pussy , ty fialovy pysky vytahany ktery se nedaj ani lizat ....ten musi cuchat poppers jinak to hlava nebere.

gurke
27. 04. 2017 17:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejpockej
28. 04. 2017 04:02

a navic pry ona prdi jak rarach, ten tedy musi mit zaludek kdyz mu k tomu ona jeste prdne, a toz nekdy pry omylem vyskoci i to houno, ale mozna prave to ho rajcuje

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.