Smál se u oběda, 3 dny poté se Rajtoral oběsil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Smál se u oběda, 3 dny poté se Rajtoral oběsil!

Ve svém tureckém působišti Gaziantepsporu dostal několik dnů volna, které strávil František Rajtoral (+31) v Česku. Ve čtvrtek – přesně před týdnem – tedy tři dny před smrtí, obědval doma v Příbrami s kamarádem Janem Starkou, synem Jaroslava Starky, jenž řídí místní fotbalový klub.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
27. 04. 2017 12:55

No právě.Tři dny před oběšením se u oběda smál.Tak toto mi nesedí a navíc když jsem si dnes přečetla v Blesku o Rajtoralových aktivitách, co vše vlastnil, tak to není normální, takový obrovský majetek jen tak opustit.Jeho deprese nebyly až tak velké, aby přestal přemýšlet, vzal si život a ani nenapsal dopis na rozloučenou a jen tam rozprostřel nějaké dlužní úpisy.Vždyť ten již do smrti nemusel kopnout do balonu.Právě kvůli tomu majetku ho někdo oddělal.Tím, že je v Turecku, kde se nejspíš pitva odflákla jako u Moniky a Klárky Kramných, tak se vše svede na jeho duševní stav a dluhy.Nesmysl.Znala jsem ho, on tak houpý nebyl.Přeci vše nezahodí a hodí si to.Přimlouvám se za pořádnou pitvu tady v ČR! Podle mne ho někdo něčím omámil a pak pověsil.

DutchSchulz
27. 04. 2017 17:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
28. 04. 2017 00:33

6010
hm, takže spolehlivé antidepresivum je zlatá cihlička

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.