Štěpánek o Bohémě: ČT se zbláznila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Štěpánek o Bohémě: ČT se zbláznila!

Vlna kritiky se snesla na hlavy tvůrců seriálu Bohéma z produkce České televize nejen od diváků, ale především od potomků hereckého barda Zdeňka Štěpánka (†71). Poprvé se nyní, dva měsíce po skončení retroseriálu, ke ztvárnění svého otce na obrazovce vyjádřil také herec Petr Štěpánek (68).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
20. 04. 2017 18:33

Viděl jsem část prvního dílu, celý druhý, od třetího jsem utekl. Nudný a ponurý seriál. V podstatě se to redukovalo na osobní problémy partičky umělců. Společenský kontext téměř žádný. Celý seriál nám vsugerovával názor - podívejte se, jací byli (jsou a budou) umělci chudáci. No kdo by je nelitoval. Ostatní jsou vosk.

-bello-
20. 04. 2017 11:43

Péťa si přečetl kritiku a když zjistil, že zabrala, tak se přidal.
Přesně, jak ve svém celém životě!
Byl aktivní komunista, pak chudák kvůli Martinovi pronásledovanej ( on? princátko ?nikdy ! ) , po 1989 byl za hrdinu, že to všechno blbec ustál.
Ježíšikriste a já si myslela, že Adamovská proto, že měla za muže Johna je chytrá ženská!
Jak jsem se mýlila !

oldedek
20. 04. 2017 10:07

Hele Štěpánek když něco z minula vysvěluješ, připadá mi to jako když to hodnotí kůl v potě Jakeš ...

Čest práci fešáku !

sichlhamr
20. 04. 2017 13:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
20. 04. 2017 08:58

Ale pan PetrŠtěpánek se narodil až po válce, ne? Takže o tom, co se dělo během ní neví jaksi nic. A že ten seriál nebyl postaven zrovna na pravdě? Jeho pan otec z toho vyšel jako sympaťák. Kdyby vstali z Hrobu Tudorovci, asi by lezli po zdech, až by zjistili, co o nich scenáristé vyplodili.

pravlast
20. 04. 2017 07:44

Ano Petře,ČT se zbláznila a nejen s tímhle nesmys­lem.Zp­ravo­dajsky už jsou tam mimo dávno.O jejich úrovni češtiny ani nemluvím a Rada pro vysílání nikoho nevyhazuje a nepokutuje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.