Urbánková (77) a »ztracená« dcera Jana (38): Velké přiznání o novém životě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Urbánková (77) a »ztracená« dcera Jana (38): Velké přiznání o novém životě!

Jejím druhým domovem se stalo Los Angeles. Nejenže si tam Jana Fabiánová (38) vybudovala úspěšnou hudební kariéru, ale hlavně se tam i zamilovala. Ve velkém rozhovoru to prozradila dokonce dřív než své mamince Naďě Urbánkové (77). „Myslím, že se jí bude líbit. Je vysoký, laskavý a oduševnělý. Máme se moc rádi,“ věří Jana, která se mamince rozhodla představit potenciálního zetě přes deník Aha!.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
15. 04. 2017 23:08

To, že ji fascinuje v US ta svoboda může říct buď naprostý blb, nebo absolutní multikulti cosmopolita a takovýmu je jedno, kde momentálně je a co s jeho rodnou zemí je.Cestovala po EU , nikde nekotvila až teď v US a to jen chvíli.Netušila jsem , že se její písně v Česku hrály v hitparádách a byla na topu, zato jsem si to přečetla na linku té kapely.Člověk se holt furt učí.
Já jen, aby si svobodně v US zaplatila mamograf, sono a nechala si udělat markery.Kvůli tomu sem nemusí.
Kapelu jsem si poslechla , no nevím....
Co se týče " olejomaleb " , tak vím ! Je to pecka - viz !

http­s://fi­near­tame­rica­.com/p­rofi­les/y­anna-fabian.html

DutchSchulz
16. 04. 2017 00:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
16. 04. 2017 12:49

dutch
Také zdravím a přeju Vám pohodové velikonoce
Máte pravdu.Já si myslím, že u amíků je momentálně trendy všechno, co se liší od Mickey Mouse a v to počítám i krajany, kteří jsou nejspíš jejími odběrateli.

bernadette
15. 04. 2017 14:37

Američan původem z Indie? Nejmenuje se náhodou Dežo Demeter?

fortun
15. 04. 2017 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

msml20
15. 04. 2017 11:07

Krásná, milá a sympatická žena.
V jednom rozhovoru jsem slyšela, že se v Americe zúčastnila volby Miss Izrael a vyhrála. Nevím po kom má izraelské předky, jak Židovka rozhodně nevypadá a víc tam bude určitě jiná krev. Ale šikula to je, to se musí nechat. .

DutchSchulz
15. 04. 2017 13:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
15. 04. 2017 23:21

msml20
hm, asi v nějaký komunitě kolem toho domku v LA, kde žije.A všichni chlastali pančovaný líh a byli slepí

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.