Nejšílenější Prostřeno! všech dob: Podvod s» Babišem «, rakví a erekcí?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Nejšílenější Prostřeno! všech dob: Podvod s» Babišem «, rakví a erekcí?!

Žije se slepicí, spí v rakvi, mluví neustále sprostě a vyznává sado-maso praktiky. Ajťák Karel Ondrka (28) z pořadu Prostřeno!, který dokonce v záchvatu vzteku demoloval zařízení svého bytu, byl včera silným soustem nejen pro soutěžící, ale i mnohé diváky. Někteří ho však podezřívají, že jako bývalý student filmové režie všechno jen hraje!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jussa
24. 03. 2017 14:33

Ale třeba jebá dobře,to bych brala.Se psem to jaksi taxi nebaví a Kramnýho mi zavřeli.

verprag
24. 03. 2017 14:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

elzbet1
24. 03. 2017 11:42

Je to hlavně cvok a tímhle stylem si dělat "reklamu",pod úroveň. A kecy o Tourettovu sy. . Stačí se podívat ,zajímavé,že tam ho ještě neměl-http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=siK­Tm2d5C­Uw. Je to vrozené!!! Od miminka!!!! Prostě z lidí dělá blbce!!!

6010
24. 03. 2017 09:57

Tak on je to Ondrka "herec". No, mně tam pořád něco nehrálo, bylo to vše moc přehnané a ti ostatní soutěžící, kdyby to bylo opravdové, tak by dávno utekli.Já to prokoukla.Ale je to humus,to vám řeknu.Opravdu již nevědí, jak zvýšit sledovanost.A člověk na to čučí, protože je zvědavý, co je vůbec v této společnosti možné.

cukrenka
24. 03. 2017 12:50

Asi téměř všechno. Doporučujui včerejší Máte slovo Jílková /a Čtvrtky s . Kdo ještě neví koho volit, ap.
K pořžadu. Zaujalo mne, že rajčata byla naskládaná v čisté krabici vedle kontejneru. Buď opravdu připravené pro Amose, nebo si takto přilepšuje prodavájící personál .Hiorší zelenina se prodává například v Kauflandu.Plesnivá cibule a česnek je dlouhodobou záležitostí/ pro č by pak nebylo toílik rakoviny,že?/ a rajčata jsopu někdy nezralaá ale měkká, prostě humus. Prodejny maní pojištěny odpisy, ale obchodník je tvor hamižný a často nemravný.

ptacek5
24. 03. 2017 09:39

trošku nechápu, že má alergii na peří a má slepici, jak hluboko dokáže člověk klesnou.

gurke
24. 03. 2017 08:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raduzkaxxx
24. 03. 2017 08:33

to prodal své tepláky , aby měl 36 000 kč za pronájem bytu 4+1, který je teď zase k mání, viz Praha 1 Jungmanova

ljubaa
24. 03. 2017 07:03

... ale.. a ještě tu o Sněhurce....

elmachova@...
24. 03. 2017 06:32

Já jsem přesvědčená, že televize už neví jak by lákala pozornost diváků, tak vybírá ty největší exoty. Ale ono je to naopak, člověk když vidí to z čeho je mu špatně, tak to radši přepne. Dívat se na pořady ze kterých se zvedá kufr, je až dost. to nemluvím, jen o tomto týdnu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.