Šok! Heidi Janků o smrti manžela | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šok! Heidi Janků o smrti manžela

Oblíbená zpěvačka v její rubrice týdeníku Sedmička Intimně s Heidi (54) prozradila jednu velmi ožehavou věc. Když se jí čtenářka Eva zeptala, jak dlouho by měla vdova počkat, než si najde nového partnera, vyšlo najevo, že o této situaci už mluvila s odborníky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
25. 03. 2017 22:41

Kdykoli " načančanou " vidím , ihned slyším jak si šlape na jazyk, šišlá strašně ! A když jsem ji zahlídla v podvazkách rozvalenou na posteli v nějakém erotickém TV pořadu a sislala tam sexuální moudra, byla jsem smíchy mrtvá

ellenic
25. 03. 2017 03:01

Podle mne si každá žena, které zemře zvláště milující partner sama dokáže odpovědět na to, kdy zvládne přijmout nového muže. A nemusí to být hned partner blízký, ale spíše kamarád na popovídání, na procházku, večeři, na návštěvu divadla, výlet. Prošla jsem si tím a vím , jak je to důležité a potřebné . Zatím nehledám partnera, snad později.

ivanak
24. 03. 2017 14:37

Asi to pravda bude.Mám také tu zkušenost,že po těch třech letech ty emoce tolik nepracují.Ale stále je to těžké.

eisenbieger
24. 03. 2017 20:44

zkusila si analni zasunek

-bello-
25. 03. 2017 22:44

eisenbieger
tebe kopnou do análu tvoje báby spolužačky z Benešova.Prej jim dlužíš za úklid hrobu.
Mazej to do velikonoc srovnat místo abys tady ohromoval tou svou chudobnou onanií, dědku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.