Velká muzikálová premiéra je tady: Čas růží přilákal mnoho slavných tváří! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Velká muzikálová premiéra je tady: Čas růží přilákal mnoho slavných tváří!

V hudebním divadle Karlín má dnes premiéru muzikál Čas růží, který vznikl na motivy nejslavnějších písní Karla Gotta. Podívejte se v naší fotogalerii, kdo si tuto velkou společenskou událost nenechal ujít.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hanainge
17. 03. 2017 22:44

Výše uvedený článek není stoprocentní pravda, protože ve skutečnosti Karel Gott navštívil sám bez Ivany Macháčkové muzikál Čas růží. Fotky s Karlem Gottem a Ivanou Macháčkovou jsou fotomontáže. To řekl mi přítel, který byl u toho.
Článek na www.blesk.cz, aby Ivana Macháčková byla s Karlem Gottem v Miláně, taky není pravda, protože ve skutečnosti Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla s Karlem Gottem v Miláně. To potvrdil mi taky věrný a pravdivý přítel, který všechno ví o Karlu Gottovi. Fotky v článku s Ivanou Macháčkovou a Karlem Gottem opravdu jsou fotomontáže.
Je na místě i čase, aby konečně vyšla pravda o Karlu Gottovi. Není pravda, aby Karel Gott byl ženatý i aby Karel Gott byl otcem 4 dcer. Jeho domnělá manželka neustále se jmenuje Ivana Macháčková a pracovala pro Karla Gotta jenom jako uklízečka i na počítač. To všechno už potvrdil pan Felix Slováček. Ve skutečnosti Karel Gott nemiluje Ivanu Macháčkovou i obráceně. Ivana Macháčková je velmi nestydatá ženská, protože jenom chce slávu, peníze, moc a chce celebrity využít a proto Ivana Macháčková v Praze už často měla vztahy s novináři a muži, které jsou koncertní pořadateli. Ivana Macháčková chce být na veřejnosti.
Už často Ivana Macháčková nechala zhotovit i zveřejnit fotomontáže s Karlem Gottem. Dále Ivana Macháčková nechala padělat televizní vysílání s Karlem Gottem, což znamená, že Ivana Macháčková nechala se ustanovit jako montáž do vysílání s digitální televizní technikou.
Charlottka Ella je jedinou dcerou Ivany Macháčkové. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák muzikálů Martin Pošta, který se narodil dne 06.11.1966. Časopis „S tebou mě baví život“ zveřejnil v listopadu 2006 fotky a článek s Martinem Poštou a dcerkou Charlottkou Ellou na klíně. Martin Pošta už se přiznal, že měl milenecký vztah s Ivanou Macháčkovou. Charlottka Ella je Martinu Poště velmi podobná.
Nelly Žofie, která je prý nejmladší dcerou Karla Gotta, ve skutečnosti má úplně jiné rodiči. Její matkou je Michaela, která je přítelk

bursik
17. 03. 2017 05:58

cely muzikal mel dobrou reklamu predem Gott Sem i tam je to na sponzorovani politickych stran Tak se vytriskaji penizky z nas tupcu A Billa s pes Filipes bude mit brzy koncert,podpori pak take volby !! Plati a plati a slouzi-jakekoliv politice Vzdyt media Jim patri take

-bello-
17. 03. 2017 01:26

Nad fotkou č. 9 jsem se zděsila, že vypadá jak Havel s Veškrnovou.On je už poloviční a žena je taky kobyla.Na fotce č. 17 ten zápas o to, aby vyšel na schod neměli ukázat a fotku č. 27 měla Ivana zrušit.Kyne jak bábovka ve zlaté kleci.
Na č. 22 koblihářka v " župánku " od Gucciho nemá chybu.Fakt tu " madame " nikdo nepřehlídne ! A na č. 30 vysmátá Eliška Kaplicka se chechtá protože kobliha asi kejvnul na knihovnu - krtinec na svém Čapím hnízdu.
Tak do téhle squadry může na mou duši jen někdo.
Proč tam vlezl Pirk ?Mimochodem v 68 dost starý na to, aby pořád stál u operačního stolu.Já bych se nedala.

DutchSchulz
17. 03. 2017 02:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
17. 03. 2017 12:39

dutch
z Karlínského divadla se stala už dávno muzikálová šmíra.A podíl ze zisku tam má i Bílá atd. a bude mít jistě i Karel Gott Agency, s.r.o., resp. Gottová Ivana - viz http­://jde­m.cz­/c4f6f7

Nevím, kdo z nich platil lístky, čestní hosté jistě ne, ale vím, že zcela jistě se jim to vrátí na " charitě" a taky, že možná koblihář upustí z našeho a jím nakradeného pár milónů pro kavárnu a další slíbí na kulturu až po volbách : ANO ? = ano !
O Hudebním divadle píše obsáhle článek z r. 2012 na webu " Česká pozice" ( původně svobodné o/pozice ) a asi to zapomněli vymazat, když je koupil koblihář , protože korupční situace a nízká level je tam pořád stejná

-bello-
17. 03. 2017 12:41

dutch
P.S. pro info

http­://ces­kapo­zice­.lidov­ky.cz­/hudeb­ni-divadlo-karlin-aneb-tunel-plny-zabavy-fav-/tema­.aspx?­c=A120­711_04­4845_p­ozice_­72196

http­://www­.medi­ar.cz­/mafra-prevezme-ztratovou-ceskou-pozici-noveho-sefa-ln-istvana-leko/

DutchSchulz
19. 03. 2017 01:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
19. 03. 2017 02:11

dutch
já fakt znám hned 3 lidi a VŠ k tomu a je zvláštní, jak to mají posazený..Oni jdou do divadla buď jen na smrtelně vážnou klasiku ( Bratři Karamazovi , Labutí jezero, Othello ) a přeskokem na muzikálové současné srajdy.Nic mezi tím.
Nechápu to.V divadle ustrnuli v minulém či předminulém století a v muzikálu se napasují rovnou do století současného a nic nehodnotí.Nemůžou ani.
Ti, co kulturu běžně konzumují a chodí nejen na klasiku, i divadelní modernu ( někdy do ouvej ) , tak ti naopak na ty muzikálové současné srajdy nejdou ani s pistolí u hlavy.
Co jsem vypozorovala je to součsný stav společnosti a ta první skupina je technická, ta druhá humanitní.Ta první to potřebuje znát jen coby zdroj vzdělání , ta druhá tím žije .
Já nevím na kolik přišla tahle hra.Kolik herců je tam na živnosťák a kolik nastálo, kolik platí za autorská práva, kolik Gottovi, Tofimu atd., ale s dotacemi to mají v suchu. Dyť i ze zvědavosti tam půjdou.
Zeman jako první odvážný u nás a druhý po Orbánovi začal ve VS4 nazývat migraci pravým jménem, po době temna obnovil obchody s Ruskem a Čínou ale taky jako první z vlády začal kobliháře poplácávat po zádech a střet zájmů shodil se stolu.A když mi slovenský normalizační vykuk skupuje český svobodný noviny a pomalu střechu nad hlavou , měla bych proti tomu něco dělat, ne? Takže Zeman u mě v druhém volebním období neprošel.S Babišem jde proti zájmům národa, Tedy kam se chodí bavit je mi fuk

DutchSchulz
19. 03. 2017 13:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
19. 03. 2017 21:19

duch
souhlas, Kozderková byla báječná..Hermanová byla príma ženská, ale její hlas se mi nelíbí.Muzikály jsou děsivý žánr, který já nepochopím nikdy, tak jak telenovely a "Růžovky " a taky jak
nablblé " lední revue " s bruslaři v důchodu.
Jediné umění v tom je, kdo vydrží dýl .Ale je fakt, že aspoň Svoboda ty muzikály produkoval dobře, i když já je nesnáším.
Bydlím v centru a mnohokrát se mě Na Příkopech ptají skupinky zájezdů, kde je Hybernia a jdou na Sněhovou královnu.Většinou lidi z Moravy. Asi okouknout Patrasovou To jsem zapomněla prve podotknout.
Ono by se toho našlo ! Líp už nebude.Generace Y plodí děti , kterým stačí Simpsonovi , Hvězdný války a nestátní maturity

DutchSchulz
20. 03. 2017 00:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
24. 03. 2017 00:15

duch
Správně ! Nemám, už jich mám dost!

mord
17. 03. 2017 09:08

A kompletně všichni mají bezvýznamnou prolhanou šmudlu bellmeka těžce u zádele netuší, že taková nula existuje a tak to má být tak máš vyzvraceno a šup uklízet

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.