Jágrova Verča v ostrém sporu: Svou sokyni drsně smázla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Jágrova Verča v ostrém sporu: Svou sokyni drsně smázla!

Veronika Kopřivá je nejen přítelkyní Jaromíra Jágra, zároveň je i majitelkou e-shopu s oblečením. Veronika dře jako kůň 5 – 10 hodin denně, ale i přesto to od manželky cyklisty Romana Kreuzigera pořádně schytala. O co tedy šlo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
15. 03. 2017 10:50

Její selfíčka a její verbální projev svědčí, že rozumově je dost na průměru, ale tom dolním . To si opravdu Jágr nemohl vybrat nic horšího. Její chování v tomto sporu s manželkou Romana Kreuzigera mi připomíná spíše trhovkyni než partnerku oblíbeného Jágra. Paní Kreuzigerová má aspoň úroveň .

-bello-
15. 03. 2017 22:23

ellenic
já Kopřivovou neznám jinak, než jak se prezentuje v médiích, ale pokud je nějaká Kreuzigerová až na tak úrovni, nenavážela by se do chudák holky, nenavážela by se vůbec, protože by na její fcb nelezla !!!
Aspoň já bych na fcb za účelem pátrání co kdy kdo z VIP řekl sotva šla.Na to je mi čas drahý a AHA úplně stačí .
Takže sečteno, podtrženo: Kreuzigová je stejná blblka!
Myslli si co chceš.

ellenic
20. 03. 2017 10:28

-bello- V pohodě, každý na to máme stejný náhled. Ale paní Kreuzigerová to také vidí svýma očima a pravda je, že to fňukání verunkykoprivove je trapné. Chudinka malá, tak ať se vrátí k práci u tyče a možná už nebude tolik fňukat . Přijde mi, že si tím jen dělá reklamu na svůj e-shop. Já bych si rozhodně od ní nic nekoupila. Jednou jsem se podívala na e-shop Agáty a hrozné .

cukrenka
15. 03. 2017 10:43

Mnohé mladice vůbec netuší co to je skutečná práce, ale zase často platí za to přehnané pohodlíčko rakovinou.Fitko práci nenahradí. Té rakoviny je teď už jako mraků.

-bello-
14. 03. 2017 23:55

Já si myslím, že Jágr nevybíral až přebral, já si myslím, že bral všechno, co k němu "čirou náhodou " z Česka sem tam dorazilo mezi tím , co se bavil po bordelech a hernách .A myslím, že tahleta s mozkem dítěte mu imponuje.Cítí se jak její Higgins i jako King , Myslím, že se k němu hodí.

krat5
15. 03. 2017 10:19

Asi máte pravdu, i když jsem pevně doufala, že je trochu více inteligentní a hlavně že bude myslet hlavou a ne kalhotama. Škoda, že si pro své děti neumí vybrat správnou matku.

skp705
15. 03. 2017 17:48

Souhlasim, Jagr asi doufa, ze se jednoho dne az bude stary a nemohouci, slecna Veronika o neho postara.
Deti prece nechce, slecna si taky nenecha znicit "figuru" tehotenstvim.

zindula
14. 03. 2017 22:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

listure
14. 03. 2017 20:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
14. 03. 2017 20:08

Manželka Romana Kreuzigera má pravdu. Dřina verunkykoprivove je v článku popsaná, že dře jako kůň 5-10 hodin denně. No jednu udřenou kobylu už ČR má dávno, ale ta se fakt namakala. Už to vyjadřování Kopřivové je zážitek. Jágr si opravdu nemohl vybrat lepší . Snímek č. 5 a č.17, opravdu zajímavé fotečky. To Roman Kreuziger má sympatickou ženu .

6010
14. 03. 2017 18:41

Já se holkám divím, že si navzájem ztrpčují život.

yokky
14. 03. 2017 15:36

to je velice dulezita zprava,,,kopriva ma v hlave..nakakano...a jaros budi dojmem ze je nejak stra­ceny­....di­ky..­...

antonuis.j
14. 03. 2017 13:35

Ona má křivé nejen ty ošklivé kozí nohy, ale i křivou hubu. Celá je nehezká, drsná, seschlá a kostnatá ošklivice. A hlavně blbá a primitivní dorota. Jarda fakt vybral až přebral!

ladua
14. 03. 2017 13:29

Veroniko jsi houpa husa ktera se zahrava s ohněm jsi vychcena krava jstejne jdeš po prachach

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.