Jágrova Veronika: Jde po ní policie! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Jágrova Veronika: Jde po ní policie!

Veronika Kopřivová (25) má opletačky s policií. Během jednoho týdne dostala dokonce tři pokuty.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ladua
30. 01. 2017 16:19

Takovou kravu jsem ješe neviděla ať se policajty vemou ta v krimu znyje blbeček bude cvakat

jussuf
30. 01. 2017 08:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
29. 01. 2017 20:26

Na té fotografii vypadá tak, jak ve skutečnosti vypadá , když k tomu přičtu ještě její nemožné chování, tak je to velký mínus pro Jágra. Je na ní vidět absence vzdělání, jen s výučním listem to prostě nedá. Místo, aby studovala, tak hledala ženicha . Jágr měl skvělé předchozí partnerky, Inna Puhajková, Iva Kubelková, Andrea Verešová. ty měly aspoň úroveň, tahle ne. Ta umí jen pořizovat selfíčka a čmárat kraviny.

-bello-
29. 01. 2017 22:09

ellenic
já si myslím, že tahle Veronika je oproti tamtěm aspoň svá a spontánní.Absence vzdělání je rovnoměrná.Jágr tomu taky moc nedá , s chytrou ženskou by si nevěděl rady.A jestli je Kubelková chytrá, tak já jsem jeptiška a totéž platí o Verešové i Borhyové.
Afektované kravky Kubelková , kandátka Verešová a Borhyová přes tu jeho zlatou kartu docela zblbly. Jediná jedna holka od Jágra zdrhla a nedostala kopačky a ta pochopila A) že s ním toho moc nepokecá,
nebude nikdy ničím jiným, než ta od Jágra, C) a ani ve věcech lásky toho s výkonným sportovcem moc nedá

robin5
29. 01. 2017 19:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
29. 01. 2017 22:18

robin5
na palici oslí uši, vedle sebe Kryštůfka , za volantem Ijáčka, jede plácat huhuláka ta Jágrovic Verunka

nikal
29. 01. 2017 18:24

no, jo blbka zapomíná, že na americký policajty neplatí vyšpulená prcina. Halt, hloupá, hloupá, hloupá..... Jardu mám rád, ale je fakt, že u ženských řeší píchání a ne mozek.. no, proč ne.....

honza54
29. 01. 2017 16:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
29. 01. 2017 16:06

Možná by stačilo dodržovat pravidla, která platí pro všechny. A nemyslet si, že když jsem Jágrova, můžu všechno. Evidentně je to nána.

Sarah Woldekiros
29. 01. 2017 15:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dartwader
29. 01. 2017 14:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ppadys13
29. 01. 2017 14:47

Kopřivo,čemu se divíš,když máš v hlavě seno.

yokky
29. 01. 2017 14:42

je to kopyto to my vime.ale proc to siri v americe,,,,,ta neumi jezdit ani ve vytahu....jarosu to je ostuda co????? posli ji do ceska at ti nedela ostudu, stary hnu,,pe,,,,

lesni.vila.samecek
29. 01. 2017 14:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
30. 01. 2017 07:36

Přihlášen jako ararat MOJE PŘÍSPĚVKY PRAVIDLA DISKUSE ODHLÁSIT Přidat komentář Přidat nový komentář DISKUSE ellenic 29. 01. 2017 20:26 Na té fotografii vypadá tak, jak ve skutečnosti vypadá , když k tomu přičtu ještě její nemožné chování, tak je to velký mínus pro Jágra. Je na ní vidět absence vzdělání, jen s výučním listem to prostě nedá. Místo, aby studovala, tak hledala ženicha . Jágr měl skvělé předchozí partnerky, Inna Puhajková, Iva Kubelková, Andrea Verešová. ty měly aspoň úroveň, tahle ne. Ta umí jen pořizovat selfíčka a čmárat kraviny. reagovat nahlásit -bello- 29. 01. 2017 229 ellenic já si myslím, že tahle Veronika je oproti tamtěm aspoň svá a spontánní.Absence vzdělání je rovnoměrná.Jágr tomu taky moc nedá , s chytrou ženskou by si nevěděl rady.A jestli je Kubelková chytrá, tak já jsem jeptiška a totéž platí o Verešové i Borhyové. Afektované kravky Kubelková , kandátka Verešová a Borhyová přes tu jeho zlatou kartu docela zblbly. Jediná jedna holka od Jágra zdrhla a nedostala kopačky a ta pochopila A) že s ním toho moc nepokecá, nebude nikdy ničím jiným, než ta od Jágra, C) a ani ve věcech lásky toho s výkonným sportovcem moc nedá reagovat nahlásit robin5 29. 01. 2017 19:41 Ta šlapina je ráda, že se s tím autem rozjede, na víc jak je vidět nemá. Ovšem, kdyby seděla za volantem v tom jejím pracovním úboru, s oslíma ušima na palici, možná, že by jí pokutu nikdo nedal, rovnou by mohla začít vydělávat na nějakém zastrčenějším parkovišti. reagovat nahlásit -bello- 29. 01. 2017 22:18 robin5 na palici oslí uši, vedle sebe Kryštůfka , za volantem Ijáčka, jede plácat huhuláka ta Jágrovic Verunka reagovat nahlásit nikal 29. 01. 2017 18:24 no, jo blbka zapomíná, že na americký policajty neplatí vyšpulená prcina. Halt, hloupá, hloupá, hloupá..... Jardu mám rád, ale je fakt, že u ženských řeší píchání a ne mozek.. no, proč ne..... reagovat nahlásit honza54 29. 01. 2017 16:54 má mít za oknem cedulku. to jse

-bello-
29. 01. 2017 13:03

Kopřivová, jasně, oni na Floridě můžou za to, že ti v Česku dali řidičák za taneček bez !
Verunko - rada :
dej na přední sklo fotku , žes sugar baby od Džegra.
Určitě se z toho US police podělá

Sarah Woldekiros
29. 01. 2017 14:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sugarbitter
29. 01. 2017 12:24

Na světě je hodně skutečné a velké nespravedlnosti. S takovýma prkotinama bych na veřejnost ani nechodila, jelikož prořešek se stal, žádná velká křivda se nestala. Myslela jsem, že neměla růžové dětství, a trď top vypadá že ne navyklá na rozmazlování.

skp705
29. 01. 2017 13:22

Dalsi nespravedlnost je take, ze se nikde v USA nezminovali vcera o tom jak "oslnila" s Jagrem, jak o tom psal Blesk.

ellenic
29. 01. 2017 20:31

Jestli to nebude proto, že se jen na ty fotografie prostě připletla . U nás je z ní mimo akorát tak Blesk a Aha, jinak verunkakoprivova nezajímá . Předchozí partnerky Jágra byly aspoň na úrovni, tahle kdyby na sebe navěsila plátky zlata, tak to bude jen obyčejná Kopřivová od Jágra.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.